STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
BELA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: Ela 608-270-633
07 Marzec 2018

Każdy dzień przynosi nam nowe zgłoszenia i prośby o pomoc, a my staramy się zawsze pomóc najszybciej jak tylko się da, szczególnie wtedy gdy wiemy, że pies wymaga pilnej diagnostyki i leczenia. W niedzielę wieczorem dostaliśmy prośbę o pomoc z zaprzyjaźnionej Fundacji La Fauna, pod której opieką od czwartku była młodziutka bokserka Bela, zrzeczona przez właściciela. Już w czwartek wieczorem u suni bokserki pojawiły się niepokojące objawy, więc trafiła do lecznicy, gdzie rozpoznano obrzęk oraz zaczerwienie spojówek, wywinięcie lewej powieki lewego oka dośrodkowo, grudkowe zapalenie 3 powieki, zapalenie pochwy, zapalenie żołądka, zapalenie okrężnicy. Sunia niemal cały czas przebywała w lecznicy, gdzie podawano jej kroplówki i wdrożono leczenie. Wiedzieliśmy, że działać trzeba od razu. Planowaliśmy transport suni do Warszawy na pełną diagnostykę, jednak życie napisało swój własny scenariusz  i Bela/Beti znalazła już swoich ludzi, ma również do zabawy towarzystwo trzech rezydentek.

W poniedziałek bokserka przeszła pod naszą opiekę i zamieszkała w domu tymczasowym w Krakowie u Pani Eli i Pana Marka, którzy adoptowali od nas w zeszłym roku Aiszę i Fifkę. Nowy opiekun odebrał sunię wraz z wolontariuszką Agnieszką z lecznicy. W domu tymczasowym, który niebawem stanie się domem stałym Bela dogadała się z suniami rezydentkami i zawładnęła sercami opiekunów. Wczoraj i dziś sunia była w lecznicy na kontynuacji leczenia, już nie gorączkuje, ma bardzo duży apetyt, karmiona jest często małymi porcjami, bez problemu oddaje mocz i kał.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.