STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
BELA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: Agnieszka 506 857 569
07 Marzec 2018

Każdy dzień przynosi nam nowe zgłoszenia i prośby o pomoc, a my staramy się zawsze pomóc najszybciej jak tylko się da, szczególnie wtedy gdy wiemy, że pies wymaga pilnej diagnostyki i leczenia. W niedzielę wieczorem dostaliśmy prośbę o pomoc z zaprzyjaźnionej Fundacji La Fauna, pod której opieką od czwartku była młodziutka bokserka Bela, zrzeczona przez właściciela. Już w czwartek wieczorem u suni bokserki pojawiły się niepokojące objawy, więc trafiła do lecznicy, gdzie rozpoznano obrzęk oraz zaczerwienie spojówek, wywinięcie lewej powieki lewego oka dośrodkowo, grudkowe zapalenie 3 powieki, zapalenie pochwy, zapalenie żołądka, zapalenie okrężnicy. Sunia niemal cały czas przebywała w lecznicy, gdzie podawano jej kroplówki i wdrożono leczenie. Wiedzieliśmy, że działać trzeba od razu. Planowaliśmy transport suni do Warszawy na pełną diagnostykę, jednak życie napisało swój własny scenariusz  i Bela/Beti znalazła już swoich ludzi, ma również do zabawy towarzystwo trzech rezydentek.

W poniedziałek bokserka przeszła pod naszą opiekę i zamieszkała w domu tymczasowym w Krakowie u Pani Eli i Pana Marka, którzy adoptowali od nas w zeszłym roku Aiszę i Fifkę. Nowy opiekun odebrał sunię wraz z wolontariuszką Agnieszką z lecznicy. W domu tymczasowym, który niebawem stanie się domem stałym Bela dogadała się z suniami rezydentkami i zawładnęła sercami opiekunów. Wczoraj i dziś sunia była w lecznicy na kontynuacji leczenia, już nie gorączkuje, ma bardzo duży apetyt, karmiona jest często małymi porcjami, bez problemu oddaje mocz i kał.

12 Lipiec 2018

Bela Beti oraz jej "siostry" adopcyjne Aisza i Fifi oraz rezydentka Kaja wraz z opiekunami odwiedziły wczoraj siedzibę Fundacji. Bela pod bardzo troskliwą opieką Eli i Marka przybiera na wadze, skończyły się problemy gastryczne i po wakacjach będzie mogła przejść zabieg sterylizacji. Beti to żywe srebro, wszędzie jej pełno, ani przez moment nie usiedzi spokojnie, bo wszystko ją interesuje. Sunia nie należy do "najłatwiejszych" psów, jednak jej opiekunowie nie poddają się i pod okiem behawiorysty pracują z bokserką. 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.