STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
MESSI
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: Ela 608-270-633
09 Marzec 2018

Messi to cudna bokserka, która przeszła dziś pod opiekę naszej Fundacji. Sunia została oddana przez właścicieli, którzy mimo najszczerszych chęci, z powodów losowych, niezależnych od siebie nie mogli dłużej sprawować nad nią opieki. Właściciele przekazali nam sunię, dowieźli pod wskazany adres do wolontariusza Fundacji i podpisali zrzeczenie. Messi trafiła do nas z wyprawką i zapasem karmy, jest więc bardzo ważna dla opiekunów i oddali ją z bólem serca.

 

13 Marzec 2018

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego cudnej Messi, która wygląda swojego człowieka. Bokserka coraz bardziej otwiera się na opiekuna, jest coraz radośniejsza i pewniejsza siebie. Asia pisze tak:

"Messi jest bardzo drobną bokserką, do tego jest bardzo wychudzona, co pogłębia to wrażenie, za to ma nieziemski apetyt, więc powinna szybko przybrać na wadze. Z charakteru bardzo spokojna i przyjacielsko nastawiona do człowieka, daje ze sobą i wokół siebie wszystko zrobić - wytrzeć łapki po spacerze, zakropić krople do uszu. 

Na spacerze bardzo ładnie chodzi na smyczy i pilnuje się, na ludzi i inne psy nie reaguje, potrafi sama zostawać w domu, nic nie niszczy. 
Obecnie kończy przyjmować antybiotyki bo rana po sterylizacji trochę ropiała ale już jest prawie zagojona. 
Na razie jest trochę wycofana i smutna, widać, że nie była w przeszłości dość dobrze traktowana przez ludzi, chociaż już pierwszego dnia jak wróciłyśmy ze spaceru zaczęła się bawić piłeczką. Potrzeba trochę czasu i bliskości człowieka żeby się całkiem otworzyła."
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.