STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
LORD
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
12 Marzec 2018

Kilka dni temu pod naszą opiekę przeszedł Lord, który dwa ostatnie lata swojego życia spędził w schronisku, z którego adopcje są niemal niemożliwe. Udało nam się go zabrać tylko dlatego, że w styczniu został przeniesiny do innego, bardziej przyjaznego psom i adoptującym  schroniska. Bardzo dziękujemy Ani G. za pomoc i odebranie boksera oraz transport oraz Mirce i Romkowi za przejęcie psa od Ani i dowiezienie do hotelu. Dziękujemy Beacie za odwiedziny w hotelu i zdjęcia Lorda. Lord nie zwraca uwagi na małe psy, nie wiemy jaki jest jego stosunek do większych psów. Zachowuje czystość, jest posłuszny. Cieszy się bardzo na widok człowieka, jest bardzo skoczny.

"Cześć :)
Chciałem się Wam przedstawić. Mam na imię Lord i tak na prawdę nie wiem ile mam lat. Może mam pięć, a może siedem. Może trochę staro wyglądam, ale wiele lat mieszkałem w schronisku. Tam było zimno, mało jedzenia i żadnych spacerów. Teraz dzięki dobrym ludziom mieszkam w hotelu. Ooo zmiana to duża, bo mam pełną miskę, spacery no i tak tu jest ciepluteńko :) Moja nowa pani mówi, że jeszcze mnie dobrze nie poznała. Mówi, że na pewno, mam apetyt jestem milusiński do ludzi. Nie wie jeszcze jak to jest z tymi napotkanymi psami, bo jeszcze nie biegałem razem w gromadce czworonogów. Mówi, że na pewno napotkane, ujadające psy za płotem w ogóle mnie nie interesują.
Proszę pokochaj mnie, tak bardzo pragnę mieć się do kogo przytulać i mieć swoją ciepła kołderkę. Obiecuję, że oddam Ci swoje całe serduszko :)
Pozdrawiam Lord :)"

Zdjęcia ze schroniska:Zdjęcia z ogłoszenia:


 

Zdjęcia z hotelu:

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.