STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
GOLDI
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
13 Marzec 2018

Dzisiejszy dzień zaowocował nowym podopiecznym. Pod nasze skrzydła trafił błąkający się bokser, którego los nie był obojętny ludziom, na których drodze stanął. Państwo zareagowali natychmiast i zaprowadzili psiaka do lecznicy, gdzie po sprawdzeniu czipa udało się namierzyć właścicielkę. Właścicielka boksera nie miała zamiaru go odebrać, kazała zawieźć staruszka do schroniska na Paluch.  Znalazcy psa przewieźli więc boksera do wskazanej przez nas lecznicy, a my po kolejnym kontakcie z właścicielką uzyskaliśmy od niej zrzeczenie.

Goldi ma 13 lat, jest wychudzony, ma problemy ze stawami. Przyjazny do ludzi, dogaduje się z psami. W lecznicy skrócono mu przerośnięte pazury, wyczyszczono mu uszy. Bokser zostanie odrobaczony i zaszczepiony.

18 Marzec 2018

Relacja Germaine:

"Goldi to cudowny staruszek, cały czas merda ogonem, jest radosny, chce się przytulać. Do psów bez żadnej agresji, na początku chciał zdominować Pusię, ale się nie dała i jest spokój. Ze wszystkimi innymi psami żyje w zgodzie. W domu grzeczny, nic nie niszczy, zachowuje czystość."

05 Kwiecień 2018

Staruszek Goldi zadomowił się w siedzibie Fundacji na dobre i zachowuje się, jakby był mieszkańcem tego domu od zawsze. Nie stwarza problemów, dogaduje się z psami. Jest psem bezproblemowym, dla którego całym światem jest człowiek i spacery. 

21 Kwiecień 2018

Goldi, mimo słusznego wieku, wciąż zachowuje się jak szczeniak i uwielbia być w centrum uwagi. Podbiega i podgryza buty, prowokując do szaleństw, donośnie szczeka, gdy chce na siebie zwrócić uwagę opiekuna, wciąż domaga się obecności człowieka, który jest dla niego najważniejszy. Na spacery chodzi bardzo chętnie i dorównuje kroku młodszym psom. Patrząc na jego srebrzysty pysk widzimy oblicze starszego, wydawać by się mogło statecznego psa, natomiast obserwując jego szczenięce zachowania mamy wrażenie, że to młody pies, tylko nieubłagany czas oszronił jego fafle... Goldi wypatruje swojego człowieka, który będzie mógł poświęcić mu jak największą ilość czasu i da mu nie tylko swoją obecność ale też poczucie bezpieczeństwa i miłość. Stare psy też przecież jej potrzebują. Mamy ogromną nadzieję, że gdzieś jest któś, kto osłodzi Goldiemu resztę życia. 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.