STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ARON
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
26 Marzec 2018

W niedzielny wieczór w nasze ręce wpadło ogłoszenie na olx. Młody, nieco ponad roczny bokser pilnie szukający domu. I tak, w poniedziałek cudny Aron przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu naszej wolontariuszki Patrycji z dwiema bokserkami rezydentkami. 

Aron jest drobny, bardzo szczupły. Do ludzi, psów i kotów nastawiony bardzo pozytywnie. Kocha dzieci. 

03 Kwiecień 2018

Dostaliśmy relację i zdjęcia od opiekunów tymczasowych Arona:
"Aron jest już z nami tydzień i od pierwszego dnia dał się poznać jako cudowny pies. Z naszą sunią się od pierwszego dnia zaprzyjaźnił. Cały czas są razem, ciągle się bawią i nawet zdarza się im razem spać. Na początku ustępował miejsca Tanie podczas jedzenia, trzeba było go przekonywać do podejścia do miski nawet gdy Tany nie było w pobliżu, ale z czasem nabrał odwagi gdy zobaczył że Tana go nie odgania i nie musi walczyć o jedzenie. Chłopak na tyle nabrał odwagi że już bez pardonu wchodzi do naszego łóżka, nie mówiąc o leżeniu na kanapie. Od samego początku jest łagodny i przyjazny w stosunku do naszych córek i chętnie się z nimi bawi. Po prostu cudowny chłopczyk. Naszą kocicą się interesuje ale czuje przed nią respekt i jej nie atakuje. Jest karmiony suchą karmą Forza 10 Medium Maintenance z rybą https://sklepzkarmami.pl/karma-sucha-forza10-maintenance-line/11051-medium-maintenance-z-ryba.html   i mam nadzieję, że nabierze po niej więcej ciałka. Powiem krótko, cudowny, kochany i całuśny.
Pozdrawiamy serdecznie Kasia, Marcin z córkami, Aron, Tana i Zuzek"

23 Kwiecień 2018

Dostaliśmy relację z domu Arona, który już niebawem stanie się domem stałym, czekamy tylko na dopełnienie formalności. Kasia pisze o bokserze tak:

"Witam serdecznie 
Aron jest już z nami trzeci tydzień a my już czujemy, jakby to było od zawsze. Zaczął się już otwierać i od ponad tygodnia bardzo się cieszy na nasz widok po przyjściu do domu. Sam bardzo mocno już go pilnuje i na każdy dźwięk z zewnątrz reaguje. Przytula się do nas siedząc na kanapie i cały czas rozdaje buziaki. Z Taną łączy go wielka miłość, nie odstępują się na krok. Na spacerach puszczony wraca, ale za to chce się bawić z każdym psem, a nie każdy chce się z nim bawić. Niedługo będziemy umawiać się na kastrację, tylko czekamy na naszą weterynarz, aby zrobić ją przy wziewnej narkozie. Co mogę więcej powiedzieć oprócz tego że z nami zostaje :) Chociaż nie było to zaplanowane i nie my go wybieraliśmy, to wiem, że jest to najlepsza decyzja :)"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.