STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SZCZENIAKI
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Leczony
24 Czerwiec 2018

Szczeniaczek...psie dziecko, radosne, beztroskie, ufne, rozrabiające, uwielbiające zabawę. Człowiek uśmiecha się na widok maleństwa, które chce się przytulać, szuka ciepła, poczucia bezpieczeństwa. Takie maleństwa chcemy otoczyć opieką, sprawić, żeby były szczęśliwe, dobrze nakarmione, zdrowo rosły.

Niestety w fabryce psów w Halinowie szczenięta miały przynosić swoim hodowczyniom tylko zyski. Zarobaczone, zapchlone, siedzące w klatkach w swoich krwistych odchodach, z ciągłą biegunką, wzdętymi brzuszkami, bez kontaktu z człowiekiem. Przerażone, smutne, wycofane i kompletnie zrezygnowane, zamknięte w klatkach, umazane odchodami, z przerośniętymi pazurami, z chorą skórą, wyłysieniamy….

We wrześniu 2017 podczas wspólnej interwencji z Pogotowiem dla Zwierząt zabrane zostały również szczenięta w typie rasy buldog. Pod naszą opieką jest obecnie 15 szczeniąt w typie rasy buldog.

Wszystkie maluchy przebywają w domach tymczasowych. Psiaki nie mogą być wydane do adopcji, trwa postępowanie.

Po interwencji maluszki pojechały prosto do lecznicy, były bardzo zapchlone i zarobaczone, dostawały przez kilka dni leki odrobaczające, antybiotyki i leki osłonowe, przeszły na karmę typu Intestinal ze względu na biegunki.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.