STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOFFI
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
08 Lipiec 2018

W piątek zostaliśmy poproszeni o znalezienie domu dla czteromiesięcznego szczeniaczka. Bokserek przeszedł pod naszą opiekę, bez problemu wszedł w fundacyjne stado i dogadał się z psami a w sobotę zamieszkał w domu tymczasowym. Jak na szczeniaka przystało jest bardzo żywiołowy, uwielbia ganiać, brykać i bawić się. Toffi wymaga treningu czystości, bo zdarzają mu się "wpadki". Szczeniaczek odwiedzi lecznicę, zostanie zbadany, zachipowany i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. 

 

03 Sierpień 2018

Toffi bardzo szybko przywiązał się do opiekunów z domu tymczasowego, a jego opiekunowie od razu pokochali małego rozrabiakę.

W Poniedziałek bokser przyjedzie do lecznicy na wizytę kontrolną po której zostanie podpisana z opiekunami tymczasowymi umowa adopcyjna.

 

03 Październik 2018

Toffi przeszedł w poniedziałek zabieg kastracji. Po rekonwalescencji czeka go praca z behawiorystą, która pomoże okiełznać jego charakter i nauczyć go posłuszeństwa i poprawnych relacji z innymi psami. Jego opiekunowie podjęli najlepszą decyzję i postanowili, że bokser zostanie z nimi na zawsze.  Od teraz dom tymczasowy stał się domem stałym i Toffi Yogi ma już swoją rodzinę.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.