STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GRZEŚ
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
23.11.2009 - Grześ zamieszkał w nowym domu

 

 

Grześ miał dom w Wałbrzychu, żył z kotami, wychowywał się z dziećmi. Pewnego dnia jego Państwo zdecydowali oddać go do schroniska. Schronisko - na szczęście dla psa - odmówiło przyjęcia go i podało kontakt do Wolontariuszki naszej fundacji.
Teraz Grześ czeka w domu tymczasowym na nowy, kochający dom.
Relacja tymczasowej Opiekunki:
"Grześ jest dość wysoki i postawny - to piękny pies.
Kotów pilnuje nie robiąc im krzywdy.
Dzieci traktuje trochę jak "podopiecznych".
Na smyczy ciągnie, ale na komendę się uspokaja, chociaż nie na długo.
Jest wesołym i nieagresywnym psem. Z suczkami się bawi, z innymi samcami różnie to bywa, ale stara się z nimi łapać dobry kontakt."


23.11.2009
Po zabiegu kastracji, Grześ pojechał do nowego domu :-) Życzymy powodzenia bokserowi i jego nowej Rodzinie i czekamy na relację i zdjęcia.

07.12.2009r.
Dostaliśmy wieści z Grzesiowego domu:
"Grześ jest bardzo pięknym, dobrze zbudowanym psem. Na spacerach wzbudza zainteresowanie przechodniów i respekt. Jest bardzo zrównoważony psychicznie. Do ludzi bardzo ufny i przyjaźnie nastawiony. Dla psów jest dominantem.
Grześ potrafi bez problemu zostać sam w mieszkaniu na kilka godzin, nie cierpi z tego powodu i nie wyrządza żadnych szkód. :-)
Nas - domowników zaczepia znosząc swoje zabawki i prowokując do zabawy. Typowy boksia charakter.
Spacer z Grzesiem wieczorami, gdy pustoszeją ulice miasta, to istna przyjemność.
Pięknie chodzi na długiej smyczy, jest ciekawy świata.
Uwielbia jazdę samochodem.
Inny człowiek mógłby zaliczyć chrapanie do wad Grzesia (bo innych ten pies nie ma). Proszę mi wierzyć, że nie ma lepszej muzyki relaksacyjnej dla uszu jak wspaniałe pochrapywanie śpiącego zadowolonego psa, leżącego przy nogach,powodujące serdeczny, wesoły uśmiech na twarzy mojej ukochanej małżonki.
Gdyby szczęście i radość można było przeliczyć na kilogramy, to tyle ile waży Grześ, tyle szczęścia i radości otrzymałem od Fundacji SOS Bokserom, za co bardzo, bardzo dziękuję. Osobny bardzo głęboki ukłon i podziękowanie składam dwóm aniołom Fundacji Pani Magdzie i Pani Ewelinie, serdeczne dzięki za rozmowy telefoniczne i za pracę włożoną w adopcję Grzesia. Dziękuję."
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.