STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LUSIA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
07 Wrzesień 2018

Życie jest nieprzewidywalne i samo pisze scenariusze często niweczące nasze plany. Nieraz sytuacja determinuje konkretne decyzje i tak naprawdę stawia nas w sytuacji, gdy wyboru zwyczajnie nie mamy. Wtedy kierujemy się wyłącznie dobrem psa, któremu, właśnie z myślą o nim, musimy znaleźć nowy dom. To przejaw ogromnej miłości i całkowitego braku egoizmu, bo sami skazujemy się na cierpienie ale psu zapewniamy najlepsze rozwiązanie. We wtorek naszą podopieczną została Lusia, piękna, nieco ponad roczna bostonka. Właścicielka podjęła najlepszą i najrozsądniejszą decyzję, którą bardzo szanujemy, dziękujemy za zaufanie i zobowiązujemy się dać sunieczce najlepszy dom, jaki jest możliwy. Opiekunka zrzekła się praw własności na rzecz naszej fundacji i przekazała nam Lusię wraz z całą jej wyprawką (kubraczek, zabawki, smycz) zapewniając karmę na 2 miesiące. Rzadko się zdarzają takie sytuacje, co świadczy o tym, jak ważny dla opiekunki jest pies.

Lusia jest radosną, szaloną sunią, uwielbiającą zabawę z psami. W domu bardzo grzeczna, przytulona cały czas do człowieka.

 

23 Wrzesień 2018

Lusia pojechała tydzień temu do domu tymczasowego, zamieszkała u Ani i Jarka, sunia jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Relacja Ani po tygodniu pobytu Lusi:

"Cześć dziewczyny,
Lusia to cuuuudowna dziewczynka !!! Oczarowała nas od pierwszego spojrzenia. Nasza długa droga do domu przebiegała w spokoju. Widać, że sunia dużo jeździła autem bo po krótkich przystankach na siku zaraz zasypiała. Ona spała a my denerwowaliśmy się jak nasze stado zareaguje na maleństwo, analizowaliśmy jak pomóc i nie popełnić błędu. Nasz wspólny spacer był truuudny! Mika pokazała że nie jest zadowolona z gościa... Kolejne dni wymagały od nas dużej uwagi i wielkiej cierpliwość do korygowania złych zachowań dziewczyn. Lusia jest z nami już tydzień i wierzymy że relacje dziewczyn się ustatkują :)
Pozdrawiamy
Ania, Jarek, Lunka, Mikusia i Lusia"

 

 
05 Luty 2019

Opiekunowie Lusi podjęła decyzję, że sunia zostaje u nich na stałe.

Relacja:

"Cześć dziewczyny,

z całego serca dziękuję za Lusię!!!
Dlaczego ... Już wyjaśniam. Po śmierci Dotiny 02.08.2018r serce pękło mi na milion kawałków... bolał mnie każdy centymetr ciała i miałam wrażenie że ból nie słabnie tylko wręcz nasila się. Rozum starał się przemawiać do mojego rozsądku że mam rodzinę i dwa psiaki które są przerażone moim stanem... Lecz łzy płynęły i przestać nie chciały. Pamiętałam o obietnicy złożonej babusi aby jej poduszka została przekazana innej potrzebującej psinie ale jak to zrobić. Dostałam od Was ogromne wsparcie za co również Wam wszystkim dziękuję i za ten telefon... Gdy usłyszałam że bostonka Lusia potrzebuje domu. Nie chciałam, broniłam się dobrze że krótko to trwało, bo zdradzę Wam jedno... Dotina wróciła w małym ciałku Lusi z mniejszym rozumkiem, z tymi samymi upodobaniami, nawykami i z tak samo wielkim żołądkiem.
Dziękuję w imieniu wszystkich uratowanych przez Was psiaków i opiekunów, którzy mają to szczęście jak ja mieć istotę obok, która kocha bezwarunkowo.
 
przesyłam podpisaną umowę i pozdrawiam.
Ania, Jarek, Patryk, Luna, Mikusia i Lusia (kierowniczka)"
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.