STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
Kiara i Luke
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom stały
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: 608 270 633
09 Wrzesień 2018

Chociaż jesteśmy fundacją od bokserów, często pomagamy psom w typie innych ras, więc znaleźć u nas można potrzebujące buldogi, yorki, mopsy, shar peie, bostony czy kundelki, ale zdarza się, że pomagamy znaleźć dom dla kotów, bo i one są bliskie naszym sercom, tym bardziej, jeśli są to koty o psim charakterze a rasę doskonale znamy. Dziś prosimy Was o wspólny dom dla parki devonów (devon rex lub rex devoński), kotów o typowo psiej naturze. Preferowany dom w Szczecinie lub okolicach Szczecina.

Relacja Eweliny, która w imieniu opiekunów kotów poprosiła nas o pomoc:

"Przyjaciele szukają domu.

KIARA (ruda)i LUKE to para zgranych przyjaciół, rasy Devon Rex, mają 2,5 roku.

Nie są to koty które chadzają własnymi ścieżkami, one żyją z człowiekiem, tworząc jedność. Witają kiedy wracasz z pracy, chcą być głaskane i same się tego dopominają. Kiara jest wysterylizowana, a Luke wykastrowany. Są zdrowe, ufne, radosne...

Dlaczego szukają domu?

Ich rodzina długo biła się z myślami o rozstaniu, każdego dnia robiąc wszystko, by jednak zatrzymać ich przy sobie.

Niestety alergia jednego z domowników okazała się być wrogiem i to tak perfidnym, że nie można sobie z nim poradzić. Spróbowali wszystkiego, początkowo, kiedy był tylko katar, uważali, że tak da się żyć, ale jest coraz gorzej, doszły duszności, a leki nie dają poprawy, biorezonans również.

Ograniczony został kontakt z kotami, co jest niezrozumiałe dla nich, bo zawsze mogły być blisko. Decyzja o rozstaniu wiele kosztuje całą rodzinę, to ukochane stworzenia, które każdego dnia dostarczają najpiękniejszych emocji. Móc patrzeć na ich przyjaźń, to jak bardzo są za sobą, ale nie zapominając o człowieku.

Postanowiliśmy zaapelować o dom z nadzieją, że znajdzie się równie cudowny jak ich dotychczasowy, gdzie będą miały opiekę i będą kochane.

Chciałybyśmy by był to dom bez innych kotów, może być z psem, bo przyjaciele znają życie z psiakiem, ale bez małych dzieci.

Kiedy słyszałam słowa "oddam z powodu alergii", myślałam sobie,"wymówka, idą na łatwiznę", ale ta rodzina naprawdę zrobiła wszystko, dlatego zgodziłam się im pomóc."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.