STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BALU
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
18 Wrzesień 2018

Balu (Niedźwiadek  Łasuch) to jeden z 3 braci, którzy w niedzielę przeszli pod naszą opiekę. Właściciel osobiście przywiózł boksery do siedziby fundacji, podpisał zrzeczenie i przekazał psy pod nasze skrzydła. Jak opisał właściciel: "Pierwszy z nich Niedźwiadek Łasuch otrzymał po połowie z każdego z rodziców. Nie ma problemu z żadnym jedzeniem oraz jego ilością. A gdy zapomnisz, gdzie masz w domu kuchnię, on szybko pokaże Ci drogę. Pieszczoch, którego ulubiona mieszanką jest zabawa, jedzenie i przytulanie"

Wczoraj cudny Balu odwiedził lecznicę, przeszedł podstawowe badania, został zaczipowany a dziś pojechał do domu tymczasowego, który stanie się jego domem stałym po wykonaniu zabiegu kastracji. Jego opiekunowie, którzy byli już naszym domem dla cudnej Any, przyjechali po Balu do Warszawy aż ze Śląska. 

 

28 Wrzesień 2018

Jakiś czas temu Balu pojechał do domu tymczasowego, który niebawem stanie się jego domem stałym.

Relacja jego opiekunki, Eweliny:

"No i minął Nam już razem ponad tydzień! Rysiek szybko się zaaklimatyzował, standardowo jak na boksia przystało znalazł sobie swoje miejsce na kanapie. Szybko się uczy,spotyka się z innymi pieskami, jest grzeczny gdy nie ma nas w domu. Jesteśmy w Nim zakochani, Młody nie pozostaje nam dłużny-da się wyczuć. Wszystko idzie w dobrym kierunku :-) To będzie przyjaźń na lata :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.