STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
NIKO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
18 Wrzesień 2018

Niko (Pan Kierownik) to jeden z 3 braci, którzy w niedzielę przeszli pod naszą opiekę. Właściciel osobiście przywiózł boksery do siedziby fundacji, podpisał zrzeczenie i przekazał psy pod nasze skrzydła. Jak opisał właściciel: "Pan Kierownik to trzeci z braci. Spokojny, zdystansowany, który uwielbia wpatrywać się w ojca i go naśladować, pewnie dlatego, że jest jego kopią i odziedziczył jego charakter"

Wczoraj cudny Niko odwiedził lecznicę, przeszedł podstawowe badania (jest wnętrem obustronnym), został zaczipowany. Na dniach nieziemski rudzielec pojedzie do swojego domu tymczasowego, który stanie się jego domem stałym po wykonaniu zabiegu kastracji.

09 Październik 2018

Niko, brat Balu i Luisa miał jechać jako ostatni z braci do swojego nowego domu, jednak opiekunowie z domu tymczasowego bardzo szybko się do niego przywiązali i podjęli decyzję, że bokser u nich zostanie na stałe.

Relacja opiekunki:

"Niko to typ leniucha, uwielbia spać. Rano trudno go obudzić, a tym bardziej wygonić z łóżka, żeby wyszedł na dwór. Ma swoje legowisko, z którego rzadko korzysta, łóżko jest lepsze, szczególnie spanie na poduszce swojej opiekunki. Jest bardzo uparty, kiedy czegoś nie chce zrobić, od razu traci słuch. Uwielbia jeść i jest ciągle głodny. Jego ulubionym miejscem oprócz łóżka jest kuchnia."

 

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.