STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
+48 608 270 633
adopcje@sosbokserom.pl
MARLA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: 798 180 888
28 Wrzesień 2018

Marla jest młodziutka bokserką, która uniknęła losu suki w "pseudo hodowli". 
Sunieczka przeszła pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym. Marla jest psem łagodnym, spokojnym, dogaduje się z psami, na koty nie zwraca uwagi.

03 Październik 2018

Marla przyjechała dziś do Warszawy z nieocenionymi opiekunami Aiszy, Fifki i Beti. Elu, Marku bardzo dziękujemy, nigdy nie odmawiacie nam pomocy. Sunia bardzo ładnie zniosła podróż i dogadała się w aucie z Aiszą, Fifką i Kają. Marla nie przejawia agresji, jest bardzo przyjaźnie nastawioną do ludzi i innych psów. Bokserka odwiedziła lecznicę, gdzie została przebadana i zachipowana. O odrobaczenia i komplet szczepień zadbała poprzednia opiekunka - bardzo dziękujemy. Sunia jest duża i ma lekką nadwagę, ale dzięki odpowiedniej karmie i zapewnieniu ruchu szybko odzyska atletyczne kształty.

 

 

05 Październik 2018

Marla w siedzibie Fundacji czuje się jak u siebie. Zaczepia psy do zabaw, gania za piłką lub z patykiem w pysku, pcha się na kolana myśląc, że jest malutkim szczeniaczkiem. Staruszki mają jej dość i odwarkują na jej natrętne zaczepki, a ona nie daje za wygraną i nie odpuszcza. Chce się bawić i szaleć. Jest duża, masywna a przez to mało delikatna, domagając się czułości przewraca "swoją ofiarę" i próbuje zalizać. Szalony dzieciak, typowu boksiowy charakter. Marla wymaga pełnego miłości ale stanowczego traktowania i nauczenia manier, bo w konfrontacji z małym dzieckiem lub starszym psem niechcący może zrobić krzywdę, napierając swoich ciałem czy wskakując na ramiona.

08 Październik 2018

Marla pojechała do domu tymczasowego i jest w trakcie procedury adopcyjnej. Jej nowi opiekunowie przyjechali po bokserkę aż spod Gdańska. Marla dostała od nich piękną czerwoną obróżkę ze swoim imieniem i numerem telefonu do opiekunów. Czekamy na relację i zdjęcia z domu tymczasowego.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2018 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.