STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SPIKE
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
01 Październik 2018

Życie jest nieprzewidywalne. Czasem nawet najlepiej zaplanowane i poukładane stawia nas przed faktem i zmusza do podejmowania bolesnych decyzji. W takiej sytuacji znaleźli się właściciele cudnego Spika, w związku z czym bokser pilnie szukał domu. Spike w piątek przeszedł pod naszą opiekę, odwiedził lecznicę, gdzie został przebadany, zachipowany i zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym. Noc spędził w siedzibie Fundacji a w sobotę pojechał do swojego nowego domu, który kilka dni temu pożegnał adoptowanego od nas Harrego. Pan Jerzy z żoną osobiście przyjechali po psa do Warszawy i już szczęśliwi,"w komplecie" wrócili do Łodzi. Stanowią już nową rodzinę naszego cudnego, bardzo przyjaznego Spike.

06 Październik 2018

Kilka dni temu Spike pojechał do domu, który niedawno pożegnał adoptowanego od nas Harrego. Bokser bardzo szybko przywiązał się do nowych opiekunów i stał się członkiem rodziny. Spike odwiedził z opiekunami lecznicę, pies będzie miał umówiony zabieg usunięcia brodawki.

Pan Jerzy pisze o nim:

"Pozdrawiam Panią i dziękuję raz jeszcze za psiaka. Trzyma się mnie nierozłącznie i podąża wszędzie za mną. Ma asymetryczny pysk en face, zaglądałem mu pod fafle, ale nie mogę nic wypatrzeć. Byłem z psiakiem u lekarza, który stwierdził konieczność usunięcia brodawki, by nie przekształciła się w duże paskudztwo."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.