STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GORGIO
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Siedz. Fund.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
22 Październik 2018

Gorgio to 5-letni pies w typie buldoga angielskiego, który przeszedł pod naszą opiekę.

Relacja Germaine:
"Gorgio to cudowny Pulpecik, pieszczoszek, uparciuszek. Dogaduje się z psami, jest ciapą i im ustępuje we wszystkim. Zachowuje czystość, uwielbia jeść i spać. Spacery go nie bardzo interesują i wychodzenie na dwór to nielada wyzwanie, Gorgio się zapiera i nie chce iść. "

25 Październik 2018

Gorgio był kilka dni temu na wizycie kontrolnej w lecznicy. Lekarz skrócił przerośnięte pazury, buldog został zaszczepiony.

Gorgio jest zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany, czeka na nowy dom.

05 Listopad 2018

Gorgio jest coraz bardziej aktywny, już nie śpi całymi dniami. Uwielbia się bawić z innymi psami, najbardziej z bokserem Niko.

Buldog lubi okupować łóżko i ciężko go z niego wyrzucić, uparciuch zapiera się z całej siły.

18 Grudzień 2018

Gorgio jest w trakcie procedury adopcyjnej, po Świętach jedzie do nowego domu.

W Fundacji nasz kochany pampuszek spędza całe dnie na spaniu, albo na zabawie głównie z Niko albo Alanem.

 

27 Grudzień 2018

Gorgio pojechał w Sobotę do nowego domu w którym się od razu zaaklimatyzował, bez problemu dogadał z kotami.

Czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu.

31 Grudzień 2018

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Gorgio:

"Pierwszy tydzień Giorgia vel Ptysia u nas zaliczony. Pierwszy dzień był dla niego duuużym stresem. Ale chlopak zafundował nam niespodziankę na drugi, od rana zero reakcji, spokojny, wyluzowany, zabawowowy, jakby był u nas od zawsze. Jak go zobaczyłam po wejściu do domu umarłam...ze śmiechu :) Wczesniej w domu byly boksie a tu wpada nawet nie parówka, a prostokąt ;) Okazuje się, że Giorgio jest baaardzo gościnny :) Każdy gość dostaje w drzwiach pokraczne powitanie, czasem z przewrotem :) bez problemu dogadał sie z parówkową rezydentką , na koty nie reaguje prawie wcale...prawie, bo kocie miski pachną... ;) Spacery bez zmian, walk i zapasów nie ma, ale jak zobaczy obrożę w ręku wlezie jakimś cudem w miejsce, gdzie nie powinien się zmieścić hihi. Ale zapinamy obrożę i idziemy, bez problemu i oporów :) Akcja podwórkowa szybka- siku, kupka czasem i wiejemy do chalupy :)

Trolik to jednak uparciuch :) Ale coż...tak się źle trafiło chłopakowi, że pani jeszcze bardziej uparta od niego :) Narazie próba sił trwa :) Ale artysta chyba przegra :) te jego udawanie że nie słyszy co mówię powoli mija :)

Żeby nie bylo tak kolorowo i pięknie to mamy chwilowy problem z zachowaniem czystości w domu mimo regularnego wyprowadzania , nawet bezpośrednio po spacerze zdarzają się jeszcze wpadki. Pracujemy nad tym :) no i druga sprawa...zjadłby wszystko :) kocie miski zmieniły miejscówkę, rezydentka się karmi jak Giorgio spaceruje , dzieci mają wytyczne żeby nie dogadzać paniczowi jedzeniem :)
Pomału do przodu, ciągle się jeszcze poznajemy, ale znajomość przynosi owocne efekty:) W załączeniu kilka zdjęć :)
Pozdrawiamy :)"
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.