STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BAJA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Nieokreślony
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
23 Październik 2018

Baja to suczka typie buldoga francuskiego, która wczoraj przeszła pod naszą opiekę.

Relacja wolontariusza:

"Suczka jest zestresowana zmianą otoczenia, ale szaleje z zabawkami i na nich odreagowuje. W domu trzyma czystość, zna zasady "życia domowego", ładnie chodzi na spacer. Na razie trochę stresują ją inne psy, jest odrobinę wycofana, ale nie generuje z nimi konfliktów - raczej stroni, jeśli się boi. Z zabawkami szaleje zawzięcie."

 

25 Październik 2018

Baja jest bardzo grzeczną, ułożoną sunieczką. Dogaduje się z psami, ale raczej unika ich towarzystwa. Uwielbia się bawić zabawkami, szczególnie piłkami i wszystkie chowa w swoim legowisku. W domu nic nie niszczy, nie rozrabia, nie szczeka.

Baja wypatruje swojego domku ...

 

 

28 Październik 2018

Baja pojechała wczoraj do domu tymczasowego i jest w trakcie procedury adopcyjnej. Zamieszkała w domu z adoptowaną od nas w 2015 roku bokserką Bambi/Niunią.

Czekamy na relację i zdjęcia od nowych opiekunów.

 

02 Marzec 2019

Baja zamieszkała jakiś czas temu w Łodzi. Początki nie były łatwe, starsza charakterna sunia zaczęła od razu rządzić w stadzie, próbowała podporządkować sobie pozostałe psy. Dzięki cierpliwości i poświęceniu opiekunów z czasem było coraz lepiej. Opiekunowie Baji podpisali niedawno z Fundacją umowę adopcyjną.

Relacja z domu:

"Trafiła do nas mała kobietka o bardzo stanowczym charakterze. Ustawiła sobie Toffika , natomiast Niuni nie daje rady sobie podporządkować więc czasem dochodzi do spięć ale niegroźnych. Baja nie znosi wręcz wychodzenia na dwór. Ganiamy ją po całym mieszkaniu , żeby w końcu ubrać ją w kurteczkę, po czym wychodzi jak na ścięcie. Zbadana przez weterynarza ,jak na swój wiek jest w doskonałej kondycji. Jest straszliwą sroką złodziejką. Nic co leży na stole nie może zostać bez opieki. Nie jest ważne czy to będzie jedzenie, serwetka czy sztućce wszystko wynosi do swojego posłanka .Uwielbia zabawy z piłką a wszystko co jest okrągłe z tym jej się kojarzy. W ten sposób udało jej się dorwać pomidory( nie zjadła tylko pogryzła), mandarynki- tu akurat obrała je ze skórki no i standardowo ziemniaki obieramy w ukryciu. Poważnie. Poniżej kilka zdjęć naszej małej damy. Pozdrawiamy gorąco. Ania i Konrad wraz z Bają, Niunią i Toffikiem.."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.