STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
INA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: 798 180 888
30 Październik 2018
Ina jest 3 letnią bokserką, która kilka dni temu razem z bokserką Sarą przeszła pod naszą opiekę. Bardzo dziękujemy Anecie za pomoc.
Dziękujemy również Wojtkowi za pomoc w transporcie suczki oraz Pani Teresie i Wiktorii za udzielenie suni schronienia w postaci DT.
Ina była wczoraj w lecznicy: Bokserka ma wyciągnięte sutki od częstych porodów, świerzba na skórze i w uszach, jest wychudzona, ma blizny na całym ciele. Czekamy na wypis z lecznicy. Suczka nie zna życia w domu, mieszkała wcześniej w stodole, wszystko jest dla niej nowe, schody to wyzwanie, lustro to zaskoczenie.
Sunia trzyma czystość, nie niszczy w domu tymczasowym, szybko się uczy, jest wesoła, ciekawska, pozytywnie reaguje na ludzi i inne psy.
Wizyta Iny i Sary w lecznicy to koszt 350 zł. Prosimy o pomoc w pokryciu faktury za bokserki. Prosimy o darowizny z dopiskiem: "dla Iny i Sary".
 
 
 
 
30 Listopad 2018
Ina przeszła gruntowne odrobaczanie. Na wizycie u lekarza okazało się również, że ma świerzba w uszach i na ciele. Zalecono jej kąpiele w specjalnych szamponach oraz podano leki, mimo to Ina dalej drapie się intensywnie w brodę. Sunia nadal jest bardzo wychudzona. W domu tymczasowym nie sprawia żadnych problemów - oto relacja Wiktorii:
"Ina to najsłodszy pies świata, totalny kanapowiec, jakby mogła to spędziłaby cały dzień w łóżku, chodzi za mną krok w krok. Razem chodzimy do łazienki, razem gotujemy :) ma delikatne problemy z ładnym chodzeniem na smyczy, ale jest grzeczna. Nic w domu nie niszczy, ale trzeba uważać, bo prawdopodobnie potrafi otwierać sobie sama drzwi. Lubi wszystkich, ale boi się każdego hałasu. Jak ktoś np przesunie krzesło, to się boi. Inka kocha każdego człowieka, aż za bardzo. Na spacerach się ogląda za każdym człowiekiem i to może powodować problem, bo może nie słuchać człowieka i na wolnym terenie może chcieć uciekać. Zostaje sama w domu na 8h grzecznie, chociaż mam podejrzenia że wtedy śpi na moim łóżku :) Nie umie się bawić zabawkami."
Ina szuka domu stałego, może to Ty jej go podarujesz? :)
 
14 Grudzień 2018
Nasza wolontariuszka odwiedziła ostatnio dom tymczasowy Iny, oto jej relacja:
"Ina to cudna, kochana, wesoła, przyjazna sunieczka. Ina jest młoda, bardzo urodziwa. Nie sprawia żadnych kłopotów w domu - nie niszczy, nie brudzi (załatwia sie tylko na spacerach), zostaje sama na czas etatowej pracy Opiekunki i grzecznie czeka. Jest przyjazna do psów i do wszystkich ludzi, nie sprawia problemów przy badaniu lekarskim, w lecznicy jest grzeczna. Ina może dołączyć do innego psa w domu, jest psem w zasadzie idealnym. Ina pilnie szuka domu stałego, zapraszamy do adopcji Iny.
Zdrowotnie Ina ma się OK, poza tym, że ostatnio pojawiły się podwyższone paramerty trzustkowe i Opiekunkę niepokoilo, że suczka nie za bardzo przybiera na masie. Wykonano badania, wdrożono nową dietę - karmę weterynaryjną dla psów z problemami trzustkowymi czyli o obniżonej zawartości tłuszczu, suczka dostała także enzymy trawienne i probiotyki, którymi musi być wspomagana, aby lepiej przyswajała podawany pokarm. Możliwe, że dożywtonio będzie wymagała karmy "intestinal low fat". Poza tym Ina nie wymaga w tej chwili żadnej szczególnej opieki medycznej i wypatruje swojego Nowego Domu i Rodziny."
 
Wizyta i badania Iny to koszt: 313,20 zł, fvat numer 2/12/2018.
 
08 Styczeń 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu tymczasowego Iny:

"Inka to bardzo grzeczna, kochana i nadal przestraszona sunia, która jest bardzo wpatrzona w człowieka. Inka bardzo pragnie głaskania, przytulania i atencji opiekuna. Suczka nie niszczy w domu, utrzymuje czystość, nie wchodzi w żadne konflikty z pozostałymi pięcioma psami w domu, nawet tymi, które ją zaczepiają. Inka nadal otrzymuje dietę weterynajryjną niskotłuszczową dla psów z problemami z trzustką oraz kreon, dodatkowo Inka przez 2 tygodnie przyjmowała antybiotyk, badanie moczu wykazało stan zapalalny, międzyczasie dostawała również suplementy i Fermactiv osłonowo."
Bokserka jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Faktury za leczenie Iny opłacone z konta Fundacji:
Numer 1152/2018, kwota: 33,32 zł
Numer 1144/2018, kwota: 77,84 zł
Numer 1177/2018, kwota: 102,98 zł
SUMA: 214,14 zł
Fundacja przekazała również dla bokserki worek 12 kg karmy weterynarujnej Hill's i/d Low Fat.

Darowizny dla Iny:
11.12.2018, Elżbieta O., kwota: 100 zł dla Iny i 100 zł dla Sary, dziękujemy!

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.