STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SARA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
30 Październik 2018
Sara to około 3-4 letnia bokserka, która kilka dni temu przeszła z bokserką Iną pod opiekę naszej Fundacji. Bardzo dziękujemy Anecie za pomoc.

Dziękujemy również Wojciechowi za pomoc w transporcie i Pani Teresie i Wiktorii za udzielenie domu tymczasowego dla dwóch suń.
Wczoraj Sara i Ina były w lecznicy, suki nie mają żadnych szczepień, odrobaczenia. Sara ma bardzo brzydko kopiowane uszy i ogon, okropnie wyciągnięte sutki, na pewno była maszynką do rodzenia. Bokserka ma brudne uszy i świerzba na całym ciele, odleżyny na łapach. Jest dość wycofana, z charakteru uległa, ustepuje bardziej odważnej i przebojowej Inie.
Nie zna życia w domu, wszystko jest dla niej nowością, schody, lustra, dźwięki. Nie niszczy w domu tymczasowym, trzyma czystość, ładnie się wycisza jak się ją głaszcze, tuli się do ręki człowieka. Pozytywnie reaguje na ludzi i inne psy.
 
Wizyta Sary i Iny w lecznicy to koszt 350 zł, prosimy o pomoc w spłaceniu faktury, prosimy o darowizny na konto Fundacji z dopiskiem: "Ina i Sara" - Fundacja SOS Bokserom, konto: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000.
 
 
15 Sierpień 2019

Sara przeszła jakiś czas temu zabieg sterylizacji, a jej opiekunka podjęła deceyzję, że bokserka zostaje na stałe w Domu Tymczasowym.

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Pani Teresy, opiekunki bokserki:

"Dzień Dobry
 
Przepraszam za opóźnienie, ale czas tak szybko leci.
 
Sara przeze mnie nazywana Tosia, Tosiunia, Antonina ma się dobrze, biega, skacze i cieszy się z życia. Niestety początki były bardzo trudne, Tosia bała się wszystkiego i wszystkich, po pewnym czasie zaczęła się dobrze czuć w domu. Pomimo czasu spędzonego u mnie, nadal bardzo się boi wielu rzeczy, głośny samochód, burza, ognie sztuczne. Boi się też niektorych osób, ale pomału uczymy sie wszystkiego od początku. Nie zaczepia innych psów, ale bardzo nie lubi kotów.
Na spacerach jest coraz śmielsza, lubi poznawać nowe miejsca, nowe osoby.
Jak kogoś polubi, to daje buziaki, wchodzi na kolana i domaga się pieszczot.
 
W marcu była wykonana sterylizacja i wszystko przebiegło bez problemowo.
Standardem jest wieczorne głośne chrapanie i spanie w dziwnych pozach.
Jestem szczęśliwa, że jest z mną.
 
Serdecznie pozdrawiam
Teresa&Tosia"


 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.