STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KIRA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
03 Listopad 2018

Zostaliśmy poproszeni przez Fundację Anaconda o znalezienie domu dla młodziutkiej, rocznej bokserki Kiry. Sunia potrzebuje odpowiedzialnego, doświadczonego domu, który poświęci jej dużo czasu i nauczy ją wszystkiego.
Relacja:
"Kira jest roczną suczką, na 99% nie pochodzi z zarejestrowanej hodowli. Jest po pierwszej cieczce, która skończyła się 4 tygodnie temu, nie jest sterylizowana. Posiada aktualne szczepienia.
Sunia uwielbia towarzystwo kotów i psów (z suczkami bywa różnie). Jest dominująca, w obecnym domu dosłownie sterroryzowała suczkę o wadze 10kg. Koty szanuje ;) W domu mieszka również z 10 letnim chłopcem, świetnie się dogadują. Jeśli chodzi o małe dzieci to może im zrobić krzywdę poprzez przewrócenie. Kira ma problem z panowaniem nad emocjami. Nie jest ułożona, obecnym opiekunom daje zdrowo popalić. Ciągnie na smyczy, spuszczona ze smyczy ani myśli wrócić na komendę jeśli coś ją zainteresuje. Wynosi rzeczy z domu na ogródek ( ubrania, obuwie, akcesoria kuchenne, wyposażenie salonu - wszystko co tylko może złapać w pyszczek). Ma lęk separacyjny, potrzeby fizjologiczne notorycznie załatwia w domu.
Sunia przebywa w Gorzowie Wielkopolskim. "

14 Listopad 2018

Młodziutka Kira nadal szuka domu, bokserka dogaduje się z kotami, lubi dzieci, jest bardzo energiczna i skoczna. Musi trafić do osoby konsekwentnej, która ją ułoży i wychowa.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.