STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FIONA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: 798 180 888
04 Grudzień 2018

Fiona jest młodziutką, 1,5 roczną bokserką, która przeszła dzisiaj pod opiekę naszej Fundacji.

Sunia jest bardzo przyjazna, uwielbia się przytulać, nie przejawia żadnej agresji w stosunku do innych psów.

W najbliższych dniach Fionkę czeka wizyta kontrolna w lecznicy.

Dziękujemy bardzo Dominice i Edycie za pomoc w transporcie Fiony!

24 Grudzień 2018

Fiona pojechała w Sobotę do domu tymczasowego do Łodzi. Bokserka bardzo szybko dogadała się z grzywaczem rezydentem Yangiem, sunia jest w trakcie procedury adopcyjnej.

"Witam. Fiona zaaklimatyzowała się momentalnie, przez chwilę sprawdzali z Yangiem na ile mogą sobie nawzajem pozwolić ale po pokazaniu granicy obydwoje się dotarli. Śpią i bawią się razem. Fionka została pierwszego dnia wykapana, stąd ciepły kubraczek na noc.  Jesteśmy po wizycie u weterynarza, wszystko w porządku jedynie nietypowy kształt powiek sprawia, że ma zaczerwienione oczka. Przez dwa tygodnie będzie otrzymywać kropelki i będziemy obserwować czy dalej oczka będą czerwone. Fiona rzadko załatwia się na spacerze, częściej w domu natomiast po zasięgnięciu porady u lekarza i Pani prowadzącej dom tymczasowy z którego przyszła do nas Fiona, pracujemy cierpliwie i wytrwale pełni miłości i zrozumienia nad częstrzym załatwianiem na zewnątrz i odnosimy drobne acz znaczące sukcesy.  W czwartek również profilaktycznie będzie zadany mocz. Przymierzamy się powoli do sterylizacji. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w adopcji i obiecujemy cotygodniowe raporty  Katarzyna i Krzysztof."

 

 

03 Styczeń 2019

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia z DT Fiony, która jest w trakcie procedury adopcyjnej:

"Dzień dobry,

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Z radością informujemy, iż Fiona czuje się bardzo dobrze. Oprócz pojedynczych przypadków załatwia się już całkowicie na zewnątrz. Wyniki badania moczu są pozytywne. Fiona jest całkowicie zdrowa, dlatego w najbliższych dniach planujemy z lekarzem termin sterylizacji.
Ponieważ Yangi nie przejawia żadnych zachowań "miłosnych" oraz dominacyjnych w stronę Fiony, sterylizacja Yanga jest na razie wstrzymana. Fiona poznaje okolicę, z łatwością nawiązuje przyjaźnie z innymi psami. Występują pojedyncze przypadki cichego pomrukiwania na obce osoby - będziemy obserwować co je powoduje. Na petardy na zewnątrz reaguje z zaciekawieniem, natomiast nie wzbudzają w niej panicznego lęku. Przesyłamy zdjęcia ze spaceru oraz w otoczeniu domowym. Jak widać, Fiona jest wszystkiego ciekawa i całkowicie zaadoptowała się do otoczenia. Fiona nie rzuca się już łapczywie na jedzenie, wie że porcja w misce jest tylko dla niej i pory posiłków są regularne.
Pozdrawiamy,
Katarzyna i Krzysztof"
 
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.