STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KENZO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
22 Grudzień 2018

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu domu dla młodziutkiego, rocznego Kenzo.

Opiekunka boksera jest w trakcie leczenia, a młody pies wymaga konsekwentnego wychowania i poświęcenia mu czasu.

Relacja opiekunki:

"A co do pieska, piesek jeśli ktoś jest z nim w domu jest bardzo grzeczny, gdy chce wyjść sygnalizuje np rano uderza mordką o mnie, jak pokażę mu się palcem na legowisko też na nie idzie. Problem zaczyna się jak zostaje sam. Załatwia w domu potrzeby, rozrzuca śmieci, niszczy to co mu się w danej chwili spodoba. Na stole też nie można nic zostawić bo wszystko zje. I ma problem z uciekaniem dosłownie wspina się po płocie. A tak jest bardo energicznym psem, który okazuje dużo czułości i miłości. Gdy widzi, że ktoś się przytula on też chce się przytulać całować. Bardzo lubi drapanie po brzuszku. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Ma problemy trochę z kotami jeżeli kot nie ucieka to on go obwąchuje i odchodzi a jeżeli kot ucieka to puszcza się w pościg za nim. Jeśli chodzi o spacer, na spacerze czasami zaczyna ciągnąć wystarczy lekko ruszyć smyczą i powiedzieć noga to się cofa. Ale bez smyczy się nie słucha i ucieka w swoja stronę. Przychodzi tylko wtedy, kiedy jemu się już znudzi bieganie. I tak jak wcześniej wspominałam ma rok skończył 2.12, ma szczepienia, jest odrobaczony i wykastrowany. A i do domu z dzieckiem też by się raczej nie nadal tzn on bardzo lubi dzieci, ale on ma tendencje gdy się cieszy i chce się bawić skakać na wszystkich i mógłby dzieciaczka przewrócić."

02 Styczeń 2019

Kenzo nadal PILNIE szuka domu, bokser jest młody i ma lęk separacyjny. Potrzebuje domu doświadczonego i konsekwentnego. Niestety pies nie może dłużej zostać w obecnym domu, prosimy o Dom Tymczasowy lub Dom Stały dla Kenza.

 04.03.2019

Dostaliśmy informację od opiekunki Kenzo, że bokser znalazł dom.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.