STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
UZA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
31 Grudzień 2018

Zostaliśmy poproszeni o znalezienie domu dla 4-letniej bokserki Uzy. Uza jest suką kochającą ludzi, idealną dla osób aktywnych, ponieważ rozpiera ją energia. Bokserka niestety w obecnym domu rzuca się na pozostałe starsze psy, które sobie nie radzą z jej atakami i nadmiarem energii.

Relacja opiekunki:

"Uza jest 4 letnią bokserką w wieku 4 lat, w kwietniu skończy 5. Mamy ją od szczeniaka, ale mamy też inne starsze już psy. Uza bo tak suczka
ma na imię jest psem z dużymi pokładami energii. Bardzo często się nakręca, pobudza co w jej przypadku skutkuje atakami na pozostałe psy.
Wystarczy dzwonek do drzwi jakiś hałas, oczekiwanie na jedzenie aby przystępowała do ataku na inne psy.  W związku z tym szukam dla niej domu bez innych zwierząt. Uza lubi wszystkich ludzi do każdego się cieszy niemniej z powodu jej energii dom nie może być z małymi dziećmi, mogłaby im niechcący zrobić krzywdę. Jest białym bokserem który ma alergię na drób, co objawia się drapaniem. Co trzeci dzień dostaje w związku z tym steryd.
Mieszka w domu nie w bloku, więc nie wiem jak odnalazłaby się w bloku.
Umie chodzić na smyczy, jezdzi samochodem. Oprócz alergii jest psem zdrowym pod opieką weterynarza. Sygnalizuje swoje potrzeby, choć
potrafi załatwić się też w domu jeśli zostaje dłużej sama.
Byłaby super psem dla ludzi aktywnych."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.