STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GRETA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
16 Styczeń 2019

Greta jest suką w typie buldoga francuskiego, która razem z Gizmo przeszła kilka dni temu pod naszą opiekę.

Greta była dzisiaj na wizycie w lecznicy, opis badania:

Skóra bardzo przesuszona, wyłysienia mechaniczne po bokach, strupy, łupież. Silny świąd okolicy krzyżowo-lędźwiowej. Spojówki silnie rozpulchnione, zaczerwienione. Sutki wyciągnięte (suka wielokrotnie rodziła). Skóra w uszach zmieniona, lekko zaczerwieniona. 
Greta nie była od lat szczepiona ani odrobaczana. Obecnie jest odrobaczana, dostaje 3 x dziennie krople do oczu oraz Vetoskin na poprawę kondycji skóry. Sunia została dzisiaj również zaczipowana.

Greta będzie miała również pobraną zeskrobinę ze skóry do badania pod mikroskopem, żeby wykluczyć obecność pasożytów na skórze.

Wizyta i leki dla Grety do koszt: 180 zł. Możesz pomóc Grecie wpłacając darowiznę na konto Fundacji z dopiskiem:"Greta" Fundacja SOS Bokserom, konto numer: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000.

21 Styczeń 2019

Greta zamieszkała w siedzibie Fundacji, sunia jest bardzo grzeczna, nie niszczy nic w domu, jest czysta, załatwia swoje potrzeby tylko na zewnątrz. 

Relacja Germaine:
"Greta jest bardzo wycofana, na poczatku bała się wychodzić z domu, trzeba było ją wynosić, a jak już wyszła, to uciekała pod drzewo i się czołgała ze strachu. Po dwóch dniach jest lepiej, naśladuje Gizmo i biegnie za nim. Apetyt dopisuje, lubi dobrze zjeść. W stosunku do psów bez agresji żadnej, chociaż nakręca się podczas zabawy. Sunia jest po 5-dniowym cyklu odrobaczania, nie była od lat odrobaczana. W środę zostanie zaszczepiona."

28 Styczeń 2019

Greta była kilka dni temu na wizycie kontrolnej w lecznicy, stan jej skóry się powoli poprawia. Sunieczka została zaszczepiona.

Leczenie i leki dla Grety to koszt: 350 zł, fvat numer 11/1/2019.
Darowizny dla Grety, DZIĘKUJEMY:
17.01.2019 Gabriela S., kwota: 180 zł
17.01.2019 Małgorzata Z., kwota: 50 zł

31 Styczeń 2019

Greta pojechała do nowego domu tymczasowego i jest w trakcie procedury adopcyjnej. Sunia zamieszkała w domu, w którym mieszka sunia rezydentka rasy buldog angielski. Początki nie były łatwe, sunie nie przypadły sobie do gustu i doszło do konfliktu, ale dzięki determinacji opiekunki jest coraz lepiej. Czekamy na relację i zdjęcia z domu tymczasowego.25 Lipiec 2019

Greta przeszła jakiś czas temu zabieg sterylizacji, sunia zostaje na stałe w DT.

Relacja opiekunki:

"Dobry wieczór, 

Greta ma się dobrze je więcej niż współlokatorka Mania ( buldog angielski) . . Oprócz tego co dostaje zjadła by wszystko co zobaczy na spacerze, począwszy od mrówki przez gumę do żucia skończywszy na labradorze sąsiadów ;) Z Manią już prawie się dogadują.. Sara/Greta chce ją zalizać na śmierć :) lepsze to niż zagryzienie :p
W maju miałyśmy sterylizacje którą przeszła bez powikłań. Ma już piękną lśniącą sierść a w miejscu łysych placków z którymi do nas przyjechała odrosła sierść w rudym kolorze to wyjaśnia, dlaczego jest czasem wredna ( przepraszam jeśli ten kto czyta jest rudy :/ :p. Oprócz tego puszcza bąki chrapie wchodzi do łóżka o 4 rano  i każda zabawka wytrzymuje 5 minut nie zależnie  z czego byłaby zrobiona. Reasumując chyba ma się całkiem nieźle.
Pozdrawiamy
Anna, Mateusz, Sara (Greta), Mania"
 
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.