STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MARKIZA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

Suczka wraz ze swoimi siostrami i braćmi trafiła na sprzedaż na bazarze. Wszystkie szczeniaki oprócz Markizy znalazły nabywców. Ona zaś stała się dla sprzedawców problemem, co okazali suni kopiąc ja i bijąc. Szczęśliwie dla malucha zauważyła to kobieta robiąca zakupy. Miała odwagę zainterweniować i zaopiekować się Markizą. Suczka jest obecnie pod wspólna opieką Fundacji SOS bokserom oraz Fundacji Maja.
Maluch na pewno jeszcze tęskni bardzo za matką, szuka jej i piszczy. Boksery rezydenci w naszym domu tymczasowym przyjęli ja bardzo dobrze, bawią się z nią bardzo delikatnie nie wyrządzając jej najmniejszej krzywdy.
04.12.2009 r.
W listopadzie Markiza zmieniła dom tymczasowy - pełen bokserów - na dom tymczasowy z opcją adopcji, w którym stała się nieodłączną towarzyszką zabaw małej dziewczynki i koleżanką rezydentki - suczki Megi. Fundacja SOS bokserom, zgodnie z ustaleniami poinformowała o tym fakcie Fundację Maja.
Markiza, przemianowana na Kamę, aklimatyzowała się szybko w nowym domu, uczyła czystości korzystając z kuwety, zaczęła reagować na imię.
Po dwóch tygodniach Fundacja Maja zorganizowała suczce szczepienia w klinice, z którą współpracuje. Przedstawicielka tej fundacji przybyła do kliniki - z nową rodziną adopcyjną dla Kamy. Kama-Markiza została tam odebrana dotychczasowym opiekunom. Niestety, nie zostali oni powiadomieni, jak również SOS bokserom nie zostało, że są wobec Markizy takie plany adopcyjne.
Fundacja Maja i Fundacja SOS bokserom miały łącznie podjąć decyzję o wyadoptowaniu suczki po wizycie przedadopcyjnej dokonanej przez Fundację Maja. Do wizyty nigdy nie doszło - suczka została zabrana wcześniej.
Bardzo współczujemy rodzinie, która chciała suczce dać dom.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.