STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MEGI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
05 Luty 2019

Megi jest młodziutką sunią w typie rasy buldog francuski, która przeszła pod opiekę naszej Fundacji.

Megi jest bardzo łagodna, szaleje z radości na widok człowieka, nie przejawia agresji w stosunku do psów.

Na zewnątrz interesuje ją wszystko, musi wszędzie zajrzeć, obwąchać każdy krzak, niestety często skutkuje to tym, że Megi nie ma czasu załatwiać swoich potrzeb na spacerze i robi to w domu.

Sunia uwielbia jeść i pochłania swoją karmę bardzo łapczywie w ciągu kilku sekund. Mamy nadzieję, że z czasem przekona się, że dostaje pełną miskę regularnie i przestanie się rzucać na jedzenie.

 

12 Luty 2019

Megi jest po 5-cio dniowym cyklu odrobaczania, jutro czeka ją wizyta kontrolna w lecznicy podczas której zostanie zaszczepiona.
Sunia jest wielkim pieszczochem, wskakuje na kolanka i chce się przytulać, niestety nie zawsze załatwia swoje potrzeby na zewnątrz i nadal jej się zdarzają wpadki w domu.

16 Luty 2019

Megi była kilka dni temu na wizycie kontrolnej w lecznicy. Pobrano materiał do badania z przełysienia na głowie, nie znaleziono pasożytów.
Pani Doktor przycięła pazury, sunia zostanie zaszczepiona po zakończeniu cieczki.
Megi była bardzo grzeczna i cierpliwa, rozdawała buziaki.

Megi jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Wizyta Megi w lecznicy to koszt: 103 zł

 

26 Marzec 2019

Megi zamieszkała jakiś czas temu w DT i jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Relacja opiekunki:

"Dobry wieczór

witam :)
Poproszono mnie dziś  abym napisała kilka słów o Megi :)
Myślę,że nie mogła lepiej trafić <3
Ma swój dom,swoje posłanko,swój spokojny i zadbany kąt do jedzenia i picia.
I jest bardzo kochana i zaopiekowana czemu daje wyraz przy każdej możliwej okazji  (rozdając swoje całusy ;)
Pierwsze parę dni była wycofana lekko, wąchała dużo, chodziła po domu, była bardzo czujna nawet w nocy j adła łapczywie i nie lubiła odchodzić za daleko od domu.
Po około tygodniu zaczęła być zupełnie inna chociaż nie od razu ze wszystkim ale już  teraz po 2 tyg jest naprawdę lepiej.
Stała się ufna, śpi spokojnie nawet mocno chrapie, leży jak śpi na plecach często (a wcześniej taka czujna była prawie gotowa do wstanie od razu).
Je spokojnie, nie biega za miską ,ma swoje rytuały tzn wie że jest spacer potem jedzonko i naprawdę nie rzuca się na miskę, lubi ciepło, lubi wylegiwać się przed kominkiem a w dzień wygrzewać się przy tarasowych oknach na podgrzanej podłodze, nie lubi zimna dlatego dostała swój sweterek wyjściowy i chętnie wychodzi na spacer teraz.

Zaczęła się bawić zabawką i merdać ogonkiem na powitanie nas.
Bardzo lubi być drapana, głaskana i przytulana:) uwielbia leżeć z Julką na kanapie zwłaszcza już wieczorem kiedy córka lezy i czyta albo coś ogląda.
Myślę, że czuje się szczęśliwa bo widać jak bardzo się zmieniła i jaka jest przytulaska teraz:)"
 
16 Kwiecień 2019

Megi przeszła niedawno pilny zabieg sterylizacji z powodu ropomacicza, jej opiekunowie podpisali z Fundacją umowe adopcyjną.

Relacja:

"Witam !
Nasza Megunia wczoraj przeszła dość poważny zabieg bo całkiem przypadkiem ( na całe szczęście dla niej i dla nas!!! ) wykryliśmy ropomacicze! :( tym samym zabieg sterylizacji został przyspieszony o tydzień w zasadzie z dnia na dzień trafiła na stół operacyjny w bardzo dobre ręce naszej Pani Weterynarz Agaty! Dzięki której wszystko potoczyło sie błyskawicznie ,badani krwi ,usg, narkoza i Megunia ok 19 .30 wracała już do domku.
Była spokojna,zabieg przeszedł pomyślnie ( to co było w środku jej to masakra - torbiele i 2 cm ropień ,wrośniete resztki łożyska  ) na szczęście w porę zareagowaliśmy i Megi wraca powoli do zdrowia,wychodzi już na siusiu ,pije wodę ,z apetytem jeszcze słabo ale dopiero dzisiaj dostała troszkę jeść ,na razie to normalne, że nie ma apatytu.Nie gorączkuje,odsypia.
Dzisiaj jedziemy na kontrolę i po antybiotyk oraz lek przeciwbólowy żeby nie cierpiała - to jednak dość poważna operacja była .
 
 Po wizycie prześlę dokumentacje medyczną .
Tymczasem pozdrawiamy z domu Megi <3
Aga i Julka ( na zdjęciu z Megi )"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.