STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
XENIA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
23 Luty 2019

6-letnia Xenia przeszła wczoraj pod opiekę naszej Fundacji. Jak na boksera przystało, sunia uwielbia się przytulać, chce być ciągle przy człowieku, wie co to kanapa i ciepły kocyk.

Xenia zamieszkała u Jacka, który stracił niedawno adoptowaną od nas ukochaną bokserkę Crazy, sunia jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Bardzo dziękujemy Dorocie za pomoc przy przekazaniu Xeni.

 

25 Luty 2019

Opiekunowie Xenii podjęli decyzję, że bokserka u nich zostaje na stałe:

"Cześć ,
przesyłam kilka zdjęć Xeńci :) , dziewczynka super  spokojna  i bardzo wpatrzona  w człowieka cały czas wpatrzona w opiekuna .Podróż  Xenia zniosła bardzo dobrze troszkę pospała troszkę  popatrzyła  przez okno  gdzie jedzie  , w domku  zwiedziła  wszystkie  pomieszczenia  przymierzyła się  do legowiska :) jednak  łóżko  to jest  to !!  Tam  jej jest najwygodniej :)))  . Bardzo delikatna a na spacerach zaciekawiona wszystkim co się dzieje wokół niej  z nowymi kolegami i koleżankami jest pozytywnie nastawiona chyba że któryś  wykazuje  w stosunku do Xeni niezadowolenie to i ona nie jest w tym momencie wylewna odszczeknie się ale wystarczy przywołać sunieczkę  i  idziemy  sobie razem . W niedzielę pojechaliśmy  na działkę  i Xenia  dała się poznać jako wulkan energii do zabawy , piłeczki,patyki ,linka  wszystko  co  jej wpadnie do pyszczka służy  do zabawy  . Po powrocie   godzinny wieczorny  spacer  i  Xenia  po dniu pełnym wrażeń  usneła  jak  szczeniaczek."

18 Sierpień 2019

Bokserka Xenia została od nas adoptowana jakiś czas temu przez Jacka, któremu bardzo dziękujęmy za pomoc przy transporcie i opiece nad buldogiem Bąblem.

Relacja Germaine:
"W Piątek, przy okazji wyjazdu i odbioru Bąbla mieliśmy okazję osobiście poznać adoptowaną od nas cudowną bokserkę Xenię.

Xenia wesoła, energiczna, lubi się bawić piłkami, patykami. Jest bardzo wpatrzona w swojego opiekuna Jacka, widać jak bardzo go kocha. Sunia ma do dyspozycji działkę po której może szaleć do woli. Xenię czeka zabieg usunięcia zmiany przy ogonie, trzymamy kciuki, żeby sunia szybko wróciła do zdrowia"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.