STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JARIS
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
08 Marzec 2019

Jaris to pies w typie boksera, który został ogłoszony na OLX. Pies spędził większość czasu na dworze, w budzie.

Jaris przeszedł pod opiekę naszej Fundacji. Bardzo dziękujemy Marzenie i Mirkowi za pomoc w transporcie.

Relacja Beaty:
"Jaris to piękny duży bokser, choć troszkę wychudzony. Chłopak mieszkał większość swojego życia na dworze, więc nie zna zasad życia w domu. Na dzień dobry chciał podnieść nogę w domu i obsiusiać stół. Na obecną chwilę sytuacja prawie opanowana :) Jaris jak do tej pory nie umie się przytulać choć widać, że wszelkie głaski, przytulania sprawiają mu przyjemność. Myślę, że to tylko kwestia czasu jak Jaris pokocha głaski i tulenie :)
Na psim wybiegu nie koniecznie interesowały go inne psy, bardziej był zainteresowany zabawką ze sznurkiem i tym co dzieje się wokół niego. Troszkę pracy i myślę, że Jaris pokocha swojego człowieka, a jeszcze bardziej przytulanie i głaskanie.
Pozdrawiam Beata "

Kontakt do Fundacji: 798-180-88

 

18 Marzec 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia z DT Jarisa, który jest w trakcie procedury adopcyjnej:

"Witam,

Na wstępie wyjaśniamy, że nasz nowy członek rodziny nie reagował na imię Jaris więc przemianowaliśmy go na Tyson, jakoś bardziej do tego ciemnego rudzielca pasuje. Tyson to duży chłopak, był wychudzony ale już nabiera masy. Cieszy się z każdej porcji jedzenia, uczymy go jeść suchą karmę bo chłopak jej nie znał. Jak przystało na nowego domownika zapoznał się już z każdym kątem mieszkania, sprawdził zawartość kuchennych szafek, fascynuje go bardzo zmywarka, zwłaszcza gdy znajdują się w niej jeszcze brudne naczynia. W pierwszym dniu naszego wspólnego mieszkania obsiusiał symbolicznie dwie przeciwlegle nogi kuchennego stołu a cztery dni później framugę drzwi do piwnicy  a poza tym mimo że jest psem z łańcucha w domu nie brudzi. Jest wspaniałym pomocnikiem kucharza, potrafi leżeć i obserwować sytuacje w kuchni godzinami. Jest typowym bokserem: polecenia wykonuje, wtedy gdy ma na to ochotę, potrafi być głuchy jak pień, uroczo się dziwi gdy mówię na miejsce...nawet wie gdzie to jest i nawet czasem na chwile przycupnie na posłaniu, ale coś go tam chyba gryzie bo szybko wraca do żebrania przy stole. Już pierwszego dnia podczas zwiedzania domu sam zaopatrzył się w pokoju córki w mięciutką piłeczkę do szamotania.  Lubi dzieci, strasznie cieszy się na widok córki wracającej do domu z przedszkola. Raczkującego syna gdy tylko ma możliwość liźnie w co się da. Nie potrafi chodzić na smyczy, ale za to zezwala na wszelkie zabiegi higieniczno - kosmetyczne. Pije obficie dbając przy okazji o odpowiedni stopień nawilżenia podłogi. Uwielbia się kiziać i miziać a wczoraj pierwszy raz udostępnił swój brzuch do głaskania kładąc się na plecy ! Można powiedzieć ideał psiego boksiowego faceta, gdyby nie fakt że rozstawia nam suki rezydentki po kątach, a najlepiej w jego mniemaniu po schodach / korytarzu. Toleruje nasze dziewczyny na podwórku i na spacerze, nawet czasem się z nimi pobawi ale jest strasznie o nie zazdrosny. Wypycha je od nas podczas głaskania, nie pozwala im wytrzeć łap po spacerze, uznaje wszystkie miski za swoje, robi się niespokojny gdy widzi że  psie dziewczyny leżą zbyt blisko nas.  Mamy nadzieje ze Tyson uzna w końcu nasze damy za równoprawnych członków stada i nie będzie w sprytny sposób ich przepędzał. Na razie uczymy się jak tego dokonać i w tym miejscu dziękujemy bardzo za wsparcie i dobre rady: Kochanej Beatce, wspaniałej i cierpliwej Pani Prezes Fundacji Germaine, oraz nieocenionej w swym doświadczeniu Pani Kamili z psiego hotelu i psiej szkoły. Pozdrawiamy serdecznie wszystkie Panie.
Magda i Przemek"
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.