STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CORTEZ
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
11 Marzec 2019

Cortez to młody, cudowny bokser, który przeszedł pod opiekę naszej Fundacji.

Cortez dogaduje się bez problemu z innymi psami, w domu jest grzeczny, nie niszczy, zachowuje czystość.

Bokser jest bardzo energiczny, uwielbia się bawić i spędzać czas aktywnie. Szukamy dla niego domu, który zapewni mu dużo ruchu i zabawy.

Serdecznie dziękujemy Jackowi i Kasi za pomoc w transporcie.

19 Marzec 2019

Cortez przeszedł dzisiaj zabieg kastracji. Przed zabiegiem wykonano mu badanie krwi, wyniki morfologii i biochemii były w normie.

Badanie krwi i zabieg kastarcji to koszt: 442 zł

Relacja Germaine:
"Zawieźliśmy dzisiaj Corteza na 12 na zabieg kastracji, bokser wycałował wszystkich w lecznicy. Pobieranie krwi też nie było problemem, Pani Doktor założyła wenflon a Cortez rozdawał buziaki. O 15 był telefon z lecznicy, że pies jest już gotowy do odbioru. Cortez wybiegł z lecznicy cały w skowronkach i merdając ciągle ogonem wskoczył szybko do samochodu. To cudowny pies, łagodny, niekonfliktowy, świetnie dogaduje się z całym stadem."

 

09 Kwiecień 2019

Cortez to młody, bardzo energiczny bokser, który po zabiegu kastracji bez probelmu zniszczył 6 kołnierzy.

Cortez może się bawić cały dzień, uwielbia piłki, te małe i te duże. Bokser był kilka dni temu w lecznicy na wizycie kontrolnej, dostał krople do oczu z powodu stanu zapalnego spojówek.

Cortez jest w trakcie procedury adopcyjnej.

09 Maj 2019

Cortez zamieszkał jakiś czas temu w nowym domu w Krakowie.

Relacja Pani Magdy, opiekunki z nowego domu:
"Witam
Cortez w nowym domu odnalazł się bardzo szybko dał się poznać jako potrzebujący uwagi i pieszczot dzieciak. Jest ciekawy wszystkiego. Uwielbia spacery i jazdę samochodem. Bardzo dużo je i trzeba uważać aby nie zostawiać zbyt wiele w zasięgu jego paszczy. Nowe łóżko niestety zamienił od razu na łóżko mamusi. Jest strasznym zazdrośnikiem widząc że głaszcze i przytulam drugiego boksera rezydenta potrafi się rozpłakać. Pierwsze spotkanie z braciszkiem Zeusem przebiegło pod okiem Pani Marty Regnowskiej Psiej behawiorysta. Ćwiczymy do znudzenia poprawne zachowania bo Cortez zwany pirania okazał się wcale nie być psem uległy i ciapą wręcz przeciwnie. Na pewno już czuję że to jego miejsce i jego rodzina.
Pozdrawiam Magda"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.