STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GLORIA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu
21 Marzec 2019

Gloria jest młodziutką sunią w typie rasy buldog francuski, która przeszła pod naszą opiekę. Sunia jest wycofana, nieufna, trafiła do nas bez żadnych szczepień, bez książeczki.

Serdecznie dziękujemy Małgosi za pomoc w transporcie i za przenocowanie Glorii i Gabriela. Bardzo dziękujemy również Pani Kasi, która adoptowała Munia za pomoc w transporcie i opiekę nad psami.
Gloria i Gabriel mieszkają obecnie w DT u Marcina, któremu bardzo dziękujemy za pomoc.

Gloria była dzisiaj w lecznicy na wizycie kontrolnej, została zaczipowana, odrobaczona, wyczyszczono jej uszy, dostała lek do zakraplania do uszu. Za kilka dni zostanie zaszczepiona.
Wizyta i leki dla Glorii to koszt: 220 zł, fvat numer 50/01/2019.

Możesz pomóc glorii wpłacają darowiznę na konto Fundacji z dopiskiem: "Gloria", Fundacja SOS Bokserom, numer konta 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000.

30 Marzec 2019

Gloria zamieszkała w DT i jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Relacja Bartka:
"Hej Załogo :)

Cotygodniowy raport piszę pierwszy raz więc pewnie będzie chaotycznie ;) a więc po kolei :D
sobota:
Dzień w którym Blue (Gloria) dołączyła do nas, z pewnością najbardziej stresujący dla niej i dla nas. Z racji poprzednich doświadczeń zabrudziła cały dom nie będąc nauczona prosić o wyjście na zewnątrz. Syndrom pełnej miski nie istnieje i niestety wszystko zarówno wodę jak i jedzenie musimy dozować wręcz mogłaby nie odchodzić od miski. Wychodzimy z nią parę razy na zewnątrz nagradzając za każde najdrobniejsze „coś” szybko podłapuje, że robi dobrze i zostaje nagradzana :) po każdym siku biegnie po nagródkę. Obserwuje też Brie i ją naśladuje ;) noc w łóżku całą 4, brak zainteresowania jakiegokolwiek własnym ;) w nocy siku na matę - JEST POSTĘP !!!
niedziela:
Wczesna pobudka 7 rano pierwsze wyjście na dwór i potrzeba ogarnięta na zewnątrz, ok 10 pierwszy spacer na plażę oczywiście na smyczy, stres przed otwartą przestrzenią daje się trochę we znaki. Brie biega jak oszalała - jak zawsze - Blue siedzi obrócona tylkiem do morza :(. Powrót, jedzenie drzemka zmęczona śpi. 14 jedziemy na wyspę sobieszewską - mniej ludzi - powinno być lepiej - i jest fajny 1,5 godzinny spacer. Obiad w restauracji, grzecznie śpią obok siebie. Niedziela nie narobione w domu!!! Naprawdę jest super. Nocka oczywiście w łożku wtulona do granic możliwości. Generalnie bardzo duża potrzeba akceptacji i zainteresowania, więc jedziemy z głaskaniem na dwie ręce :D
Poniedziałek: jedziemy do pracy wspólnie, spanie na kanapie jazda samochodem świetnie, powrót do domu spacer dłuższy i głaskanie, głaskanie i jeszcze raz głaskanie. nocka oczywiście łóżko
Wtorek:
śniadanie i spanie, spanie i jeszcze raz spanie. O 13 jedziemy do weterynarza - szczepienia ( wścieklizna i zakaźne ) trochę stresu było ale jest bardzo dzielna, schowała się pod pachą i udawała, że jej nie ma. Kontrola uszu, jest poprawa zdecydowanie mniej wydzieliny. W poniedziałek kontrola. Jedziemy do restauracji, w pracy czuje się coraz swobodniej jest zainteresowana ludźmi i otoczeniem. Wracamy do domu, oczywiście drzemka we dwie.
Środa:
pierwszy raz zostaje sama na godzinę w domu, kamera włączona i nagrywa co robi. po 20 minutach kręcenia się niespokojnie po domu idzie spać i śpi do mojego powrotu. Nie niszczy, nie robi w dimu jest naprawdę ok.
Czwartek:
kolejny postęp, przestaję się wzdrygać przy dotyku z nienacka tuli się łasi i chce się głaskać. Nie musimy już dozować wody pije wtedy kiedy potrzebuje
Piątek:
dzień pracy z domu dziewczyny dużo śpią i odpoczywają, zostają we dwie same w domu na 30 minut. Obie są w trakcie cieczki probują się kryć nawzajem, ganiają się i bawią bez żadnych przejawów agresji wobec siebie
Generalnie można powiedzieć jedno z dnia na dzień robi bardzo duże postępy, obserwuje Brie i dużo ją naśladuje. Na śniadanie dostaje gotowaną wołowinę z batatem, kolacja karma pólmokra. Po klatce schodowej i podwórku już biega bez smyczy ( teren jest ogrodzony i zabezpieczony) wyjście za furtkę jest lęk orzed dużą przestrzenią ale szybko mija, podrózuje samochodem jakby robiła to od zawsze w domu i w pracy jest grzeczna. Powiem tak lepiej na siebie nie mogliśmy trafić. Czeka nas dużo pracy i pieszczot ale myślę, że będzie tylko lepiej :D
zdjęcia poniżej
pozdrawiam
Bartek"
 
23 Kwiecień 2019

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia z DT Glorii/Blue:

"Hej :)

Blue jest z nami 2 tydzień. Cały czas do przodu. Codziennie uczymy się poć wodę (bo pije ją w dużych dawkach i często), uczymy się załatwiać na dworze (nieraz podsikuje w domu). Boi się jeszcze otwartych przestrzeni ale coraz bardziej je odkrywa. Brie jej strasza Sis dużo jej pokazuje a Blue szybko się uczy a zabawa w łóżku w podgryzanie najfajniejsza. Brie kocha piłki Blue powoli się do nich przekonuje. Dziś Brie przyniosła Blue pluszową świnkę by razem bawić się w przeciąganie. Blue ma wilczy apetyt przytyła już kilogram a jej sierść zaczęła błyszczeć oraz się zagęściła. Problem z uszkami minął . Mega Kochana i tulaśna jest a mi nie przeszkadza spać na podłodze żeby Księżniczki się wyspały :) Kolejny piękny tydzień przed nami :)
Pozdrawiam
Drugi Tata :)"
 
 
 
29 Maj 2019

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z DT Glorii/Blue:

"Hej

Blue ma sie dobrze jest coraz odważniejsza :)  najlepsze dla niej miejsce w domu to łóżko. Na dworze na zamkniętym terenie nie jest pewna ale na smyczy juz troche lepiej. W majówkę bylismy u znajomych w odwiedzinach poznała Kota i sie nawet z nim zaprzyjaźniła . Jej Sis Brie tak samo, Kotek to taka inna rodzinka i trzeba sie lubić :). Za nie cały miesiąc sterylizacja Obu Sis stres jest niesamowity... Najważniejsze dziewczynki sie Pokochały :)
Nieraz ich zabawy razem w zapasy trwają po 30minut :)

Pozdrawiamy"
 
08 Sierpień 2019

Gloria przeszła jakiś czas temu zabieg sterylizacji, a jej opiekunowie podpisali z Fundacją umowę adopcyjną.

Sunia od pierwszego dnia skradła ich serca ....

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.