STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ISKIERKA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
23 Marzec 2019

Iskierka jest młodziutką sunią w typie rasy buldog francuski, która przeszła pod opiekę naszej Fundacji. Sunia zamieszkała w domu tymczasowym, trafiła do nas bez szczepień, książeczki.

Iskierka była na wizycie kontrolnej w lecznicy, pobrano jej krew, wyniki morfologii i biochemii są dobre. Wykonano jej badanie kału i zeskrobinę ze skóry. Sunia dostała preparat Simparica p/pasożytniczo. Iskierka ma pogryzione i wyłysiałe uszy. Obecnie jest odrobaczana.

Wizyta w lecznicy, badania oraz leki dla Iskierki to koszt: 200 zł.
Prosimy Państwa o wsparcie dla suni, bez Państwa pomocy nie jesteśmy w stanie pomagać, a mamy coraz więcej zgłoszeń z prośbą o pomoc.
Prosimy o darowizny z dopiskiem Iskierka, Fundacja SOS Bokserom, konto numer: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000.

Kontakt w sprawie adopcji: 798-180-888

01 Kwiecień 2019

Iskierka przeszła kilka dni temu zabieg sterylizacji i korekty skrzydełek nosowych.

Relacja Agnieszki:

"Iskierka bardzo otworzyła się w domu tymczasowym, jest przyjazna do psów. Jest bardzo wesoła i żwawa, lubi się bawić z kundelką Kamą mieszkającą w domu. Iskierka lubi jeść, jest szczupła, na razie ciągle jest "odkarmiana". Suczka przeszła zabieg sterylizacji i korekty skrzydełek nosowych, aby łatwiej sie jej oddychało. Iskierka po zabiegu czuje się bardzo dobrze, niestety nie polubiła swojego ubranka pozabiegowego, ciągle sobie go ściąga, woli się nim bawić niż w nim chodzić. Iskierka jest w trakcie nauki czystości. Ostatnio nauczyła się też używać schodów, których wcześniej bardzo się bała. Iskierka bardzo zabiega o atencje człowieka, cały czas przychodzi, żeby ją głaskać, trąca łapką, żeby nie przestawać, to taka mała przylepka."

Badania i zabieg Iskierki to koszt: 590 zł, fvat numer 4/03/2019.

Darowizny dla Isierki: 0 zł

17 Kwiecień 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia z DT Iskierki, która jest w trakcie procedury adopcyjnej:

"Dzień dobry
 Iskierka ma teraz na imię Muffinka. Na razie miała czas poznać nas, dom, okolice i psa Kajtka. W tym tygodniu idzie na szczepienie. Muffka jest wesoła, często bawi się z Kajtkiem, pięknie jeździ  w samochodzie, nic nie niszczy w domu. Za to nie lubi porannych spacerów  i złej pogody.  Rano wolałaby zostać w łóżku.. Ciężko wyciągnąć ją na pierwszy spacer. Coraz lepiej idzie jej utrzymywanie  czystości. Zdarzają się jeszcze małe wpadki ale większość dni udaje jej się utrzymać czystość.
Jest coraz odważniejsza i fajnie się patrzy jak się otwiera.  Pozdrawiam
Sylwia"

30 Maj 2019

Opiekunowie Iskierki podjęli decyzję, że sunia zostaje u nich na stałe i podpisali z Fundacją umowę adopcyjną.

Relacja:
"Dzień dobry

  Muffka ma się bardzo dobrze. Jesteśmy już po pierwszym  szczepieniu. Ładnie przybiera na wadze i robi się coraz aktywniejsza.  Weterynarz zalecił regularne czyszczenie zębów poza tym wszystko jest dobrze z jej zdrowiem. Uwielbia spacery nad zalew nowohucki. Jest tam dużo atrakcji takich jak kaczki no i może wylegiwać się w słońcu. Poznała już całą rodzinę i jest ulubienica wszystkich :)
Pozdrawiam Sylwia D"
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.