STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NORKA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
12.12.2009 r. Norka ma już swoich własnych ludzi :)

 

 

Norka błąkała się na skrzyżowaniu w jednej z podwarszawskich miejscowości. Gdy przejeżdżająca wolontariuszka zatrzymała auto i cmoknęła na suczkę, ta natychmiast, merdając radośnie kikutkiem, wskoczyła do środka.
Bokserka nie miała obroży. Została zawieziona do kliniki, gdzie weterynarz stwierdził, że nie ma także chipa. Suczka jest młoda, ale prawdopodobnie już rodziła. Była potwornie zapchlona i miała na sobie resztki przyschniętych kleszczy. Wnioskujemy z tego, że choć nie jest zagłodzona, nie dbano o nią w dotychczasowym domu. U lekarza spokojnie poddawała sie wszelkim zabiegom.
Norka ufnie podchodzi do ludzi, przyjaźnie odnosi się do innych zwierząt. Nie wiemy, jak reaguje na dzieci. Zna komendę "siad". Na spacerze nie ciagnie na smyczy.

Bokserka do 27 października br. czeka na odnalezienie się właściciela.
Jeśli ten się nie odnajdzie, suczka zostanie wysterylizowana i oddana do adopcji.
22.11.2009
18 listopada b.r. Norka została wysterylizowana. Przy okazji narkozy zrobiono jej badanie otoskopowe uszu, które wykryło problem z uchem - perforację błony bębenkowej lewej oraz zapalenie ucha zewnętrznego. Norka już zaczęła trzytygodniową kurację antybiotykową.
Po operacji bokserka jest osłabiona i ma niską temperaturę, w związku z tym codziennie ma podawaną w lecznicy kroplówkę.

12.12.2009
Kilka dni temu Norka pojechała do nowego domu. Czekamy (nie)cierpliwie na relację fotograficzną :)

04.02.2010
Norka bardzo szybko zaklimatyzowała się w nowym domu. Przywitała nas nie do końca po bokserzemu, bo jej łapy nie oderwały sie od podłogi :) Jest bardzo delikatna i dobrze wychowana. Uwielbia być głaskana, drapana i pieszczona - od razu wystawia brzuszek. Świetnie dogaduje się z czteroletnią Julką - dziewczyny nawzajem się ogrzewają po zimowym spacerze. Jest psem idealnym, bez mrugnięcia wykonuje wszystkie komendy, na spacerach nie oddala się i wraca na zawołanie. Widać, że Norka znalazła Swoich Kochających Ludzi.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.