STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MARKUS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
08 Lipiec 2019

Markus jest młodym buldogiem angielskim, który przeszedł wczoraj pod opiekę naszej Fundacji.

Bardzo dziękujemy Beacie i Leszkowi za pomoc w transporcie do Piotrkowa Trybunalskiego.

Relacja Germaine:
"Markus jest cudownym, grzecznym buldogiem, który przeszedł wczoraj pod naszą opiekę. Wyjechałyśmy wczoraj z Kasią po niego do Piotrkowa Trybunalskiego, dziękujemy Beacie i Leszkowi za poświęcenie Niedzieli i pomoc w transporcie.
W samochodzie Markus na początku rozglądał się przez okno, po czym się położył i spał całą drogę. W domu było zapoznanie z innymi psami, bez żadnych zgrzytów, dogadał się z całym stadem. W pokoju nic nie niszczy, nie szczeka, jest bardzo grzeczny."

Markusa czeka w najbliższym czasie wizyta kontrolna w lecznicy.

11 Lipiec 2019

Markus był we wtorek na wizycie kontrolnej w lecznicy, pobrano mu krew na profil rozszerzony, wyniki są w normie.

Relacja Germaine:
"Markus to wielki pieszczoch, ciężko było mu pobrać krew, bo psiak chciał się cały czas przytulać i rozdawać buziaki. Jest cudowny, bardzo grzeczny, w domu nic nie niszczy, dogaduje się ze wszystkimi psami."

Koszt wizyty i badań krwi Markusa to: 120 zł

16 Lipiec 2019

Markus przeszedł kilka dni temu zabieg kastracji, pies jest w trakcie procedury adopcyjnej.

Bardzo dziękujemy Kasi za pomoc w transporcie do lecznicy i z lecznicy.

Relacja Germaine:

"Markus szybko wrócił do formy po zabiegu, jedzenie i zabawa to jego dwa ukochane zajęcia. Markusa ulubionym punktem obserwacyjnym jest stół, na który wskakuje zwinnie i bez problemu i z którego obserwuje resztę psiego stada. Lubi się bawić piłką, zaczepia Niko do zabawy, mniejsze psiaki nie bardzo chcą się z nim bawić. Uwielbia się przytulać, jest cudownym Misiem do kochania."

Badania i zabieg Markusa to koszt: 392 zł, fvat numer 12/7/2019.

22 Lipiec 2019

Markus była kilka dni temu razem z Bezą i Mufcią w lecznicy na wizycie kontrolnej.

Buldogowi zdjęto szwy po zabiegu kastracji.

Markusowi dopisuje humor jak zawsze, w domu jest bardzo grzeczny, na zewnątrz najpierw obserwuje otoczenie ze swojego ulubionego punktu obserwacyjnego, po czym biegnie do pozostałych psiaków, żeby się bawić.

Wizyta i badanie krwi Markusa przed zabiegiem kastracji to koszt: 120 zł, fvat numer 3/7/2019.

26 Lipiec 2019

Markus pojechał dzisiaj do nowego domu.

Pan Paweł, nowy opiekun Markusa, przyjechał dzisiaj po niego do Fundacji. Markus oczywiście od razu wskoczył na swój ulubiony stół i bardzo wylewnie przywitał swojego nowego opiekuna, a później dzielnie pomagał przy podpisywaniu umowy adopcyjnej.

Czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu.

 

 

01 Sierpień 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Pana Pawła, opiekuna z nowego domu Markusa:

"Od pierwszego dnia Markus dał się poznać z samych najlepszych stron- jest wspaniałym towarzyszem zarówno do zabaw, spacerów, jak i kanapowego wypoczynku (z mocnym wskazaniem na to trzecie). Perfekcyjnie znalazł swoje miejsce w nowym domu, na działce oraz samochodzie, gdzie grzecznie jeździ- po 2 minutach rozglądania się znika- w objęciach morfeusza.
Poznał już wiele nowych przyjaciół, zarówno wśród osiedlowych czworonogów, z którymi się świetnie dogaduje, jak i tych człekoształtnych- dzieci znajomych i sąsiadów go uwielbiają, a i on czuje się wspaniale w ich towarzystwie. W skrócie-prawdziwy angielski gentleman, być może czasem uparty, ale zawsze z klasą. Nie mogę się doczekać kolejnych lat z Markusem, które będziemy na pewno relacjonować. Wielkie podziękowania dla Pani Kasi i Pani Germaine z fundacji, za ich wkład w działania fundacji, bez których ta adopcja nie byłaby możliwa."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.