STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BORYS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: W nowym Domu
12 Lipiec 2019

Borys jest młodziutkim psem w typie rasy bokser, który przeszedł pod opiekę naszej Fundacji.

Borys jest psem radosnym, żywiołowym, wymaga konsekwentnego wychowania. Bokser ciągnie na smyczy, chce się ciągle bawić, wszystko go interesuje. Borysek dogaduje się z innymi psami.

24 Lipiec 2019

Borys przyjechał w Poniedziałek do Warszawy, do siedziby Fundacji. Bardzo dziękujemy Pani Albinie i Panu Krzysztofowi G. za pomoc w transporcie.

Boksera z siedziby fundacji odebrali opiekunowie z domu tymczasowego, czekamy na ich relację i zdjęcia.

Relacja Germaine:

"Borys to młodziutki, bardzo wesoły i ufny bokser. Przyjechał do nas w Poniedziałek po południu, od razu złapał zabawkę i zaczął z nią biegać po ogrodzie. Nie przejawia agresji w stosunku do innych psów. Bardzo całuśny i spragniony głaskania i przytulania."

27 Lipiec 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia z DT Borysa:

"Dzień dobry,

przesyłam kilka zdjęć z pierwszego dnia Borysa w nowym domu.
Borys to prawdziwy pieszczoch. Każdemu rozdaje tysiące buziaków, ale dopiero po bliższym poznaniu. Do osób, które widzi pierwszy raz zachowuje dystans. Z innymi psami nie ma konfliktów - chce się bawić lub przechodzi obojętnie (chyba że jakiś pies na niego naszczeka, wtedy patrzy z pogardą :P ). W mieszkaniu nie niszczy, prosi o wyjście na dwór, nie wchodzi bez pozwolenia na łóżko i grzecznie śpi w swoim nowym legowisku. To psie dziecko, które uwielbia się bawić swoją czerwoną piłeczką lub sznurkiem. Na spacerach nie ciągnie na smyczy, chyba że coś w otoczeniu go zaciekawi. Ciągle się poznajemy i walczymy o dominację w naszym domowym stadzie :)
Alicja i Paweł"
 
01 Sierpień 2019

Borys był w Niedzielę w lecznicy na wizycie kontrolnej, bokser został zaczipowany, zaszczepiony, pazurki zostały skrócone.

Relacja Germaine:

"Borys to pacjent idealny, spokojny, całuśny. Nie protestował podczas szczepienia, czipowania, spokojnie stał kiedy Pani Doktor skracała pazurki. Wiecznie zadowolony, szczęśliwy, bardzo pozytywnie do wszystkich nastawiony."

 

 

08 Sierpień 2019

Borys przeszedł kilka dni temu zabieg kastracji, przed zabiegiem pobrano mu krew, wyniki były w normie.

Opiekunowie boksera podpisali dzisiaj umowę adopcyjną, Borys został u nich na stałe.

Relacja:

"Borys we wtorek przeszedł zabieg kastracji. W przychodni był bardzo grzeczny, nie sprawiał kłopotów. Po całym zabiegu, kiedy był już gotowy do odbioru zachowywał się jakby nigdy nic się nie stało. Do czasu, aż dostał kołnierz na głowę. Przez pierwsze godziny stał wryty. Nie umiał się z nim położyć, usiąść, ciągle nim zaczepiał o ściany, meble itp. Noc przespał bez większych problemów. Jak na razie nie próbuje zdejmować kołnierza, ale interesuje się raną. Na spacerze, kiedy wącha trawę wygląda z daleka jak duży wykrywacz metalu :) zauważyłem, że niektóre psy ( te już znajome)  uciekają od niego, ze względu na kołnierz."

 

27 Sierpień 2019

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu adoptowanego od nas boksera Borysa:

"Borys jest już po zdjęciu szwów. Tydzień wcześniej miał problemy z utrzymaniem moczu, ale leki w zastrzykach pomogły. Długi weekend Borys spędził z nami u rodziny na wsi. W każdym nowym miejscu zachowywał się wzorowo i zaskarbiał sobie miłość kolejnych członków naszych rodzin. Do dzieci Borys nie wykazuje żadnej agresji, a wręcz przeciwnie - jest cierpliwy, ufny i delikatny. Daje im karmić się z ręki, głaskać, a nawet zabierać sobie zabawki. To pies-ideał! Cieszymy się, że jest z nami i mamy nadzieje, że będzie cieszył się długim i szczęśliwym psim życiem w naszej rodzinie."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.