STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ARES
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
25 Lipiec 2019

Ares jest młodziutkim psem w typie rasy buldog angielski, który przeszedł pod opiekę naszej Fundacji.

Ares jest ufny, radosny, chce się cały czas bawić, nie przejawia agresji w stosunku do innych psów.

Dziękujemy Marcinowi za pomoc w transporcie i opiekę tymczasową nad Aresem.

Ares w domu szybko zaprzyjaźnił się z sunią rezydentką Xeną, zaczepia ją cały czas do zabawy. Pies niestety nie jest nauczony czystości, przyszły opiekun musi nauczyć go załatwiania potrzeb na spacerze.

 

 

27 Lipiec 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Marcina, opiekuna z DT Aresa:

"Ares jest bardzo aktywnym psem. Posiada ogromne pokłady energii. Uwielbia biegać za rzucanymi mu patykami. Jest bardzo towarzyski i przyjazny. Bardzo dobrze "dogaduję” się z innymi psami, wręcz kiedy napotka dominującego psa jest uległy. Nie przejawia żadnych problemów z agresją wobec zwierząt i ludzi. Problemem Aresa jest brak zachowania czystości w domu. Załatwia się "wszędzie". W każdej sytuacji. Pies będzie zbadany pod kątem zapalenia pęcherza. Bardzo łapczliwie je karmę i pije wodę. Nowy właściciel musi na to zwracać uwagę ponieważ woda znajduje się w całym mieszkaniu. Na początek najlepiej podawać mu posiłki małe, ze średnim granulatem, najlepiej na macie, bądź dywaniku. Najlepiej aby posiłek podawać kilka razy dziennie w mniejszych porcjach.
Uwielbia za to się przytulać, lubi być głaskanym, zna komendy "daj łapę", "zaczekaj", "nie wolno", "fe". Pies uczy się chodzenia na smyczy. Nowy Opiekun koniecznie musi psa wyprowadzać na szelkach z uwagi na to iż Aron jest bardzo energiczny i „ciągnie”.
Zadaniem dla nowego Opiekuna jest przede wszystkim konsekwencja nad wychowaniem i czas. Aron bardzo szybko się uczy, więc konsekwentną pracą w kilka miesięcy bez problemu można dojść do sukcesu."

30 Lipiec 2019

Ares przyjechał wczoraj do Warszawy, zamieszkał w siedzibie Fundacji. Dziękujemy Panu Mariuszowi za pomoc w transporcie.

Pies pojechał dzisiaj do lecznicy na wizytę kontrolną, została pobrana krew przed planowanym zabiegiem kastracji.

Relacja Germaine:

"Ares w domu jest bardzo grzeczny, dogaduje się ze wszystkimi psami. Na początku bardzo nieufny w stosunku do obcych ludzi, po pewnym czasie jest już lepiej. W samochodzie grzeczny, leży w jednym miejscu. Jest bardzo "kochliwy" i jest natarczywy w stosunku do suń, na szczęście ma już umówiony zabieg kastracji, więc za jakiś czas się wyciszy."

05 Sierpień 2019

Ares przeszedł kilka dni temu zabieg kastracji, buldog czuje się bardzo dobrze, jest aktywny, ciągle bawi się piłką.

Relacja Germaine:
"Ares mógłby się bawić piłką cały dzień, kiedy już wraca do domu, piłka wraca razem z nim w pysku, na wszelki wypadek, żeby inne psy mu nie zabrały."

22 Sierpień 2019

U Aresa pojawiła się biegunka, pies został zawieziony do lecznicy. W lecznicy Pani Doktor zbadała kał, w którym nie znaleziono pasożytów.

Ares dostał pastę Promax wspomagającą prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Relacja Germaine:
"Ares jest bardzo silnym, pełnym energii, radosnym psem, ciężko utrzymać go na smyczy. W lecznicy jak zwykle zadowolony, całuśny, ładujący się na kolana, chętnie zjadł pastę Promax od Pani Doktor. Przy okazji zostały zdjęte szwy po zabiegu kastracji."

 

15 Wrzesień 2019

Ares to wulkan energii, zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Może biegać cały dzień z piłką po ogrodzie i się nie zmęczy. Wraca do domu i szuka kolejnej zabawki, piłki, pluszaka.
Wskazany dla Aresa byłby dom z ogodem, żeby mógł się wybiegać i osoba aktywna, która będzie z nim chodzić na długie spacery.

 

06 Październik 2019

Młodziutki Ares nadal szuka domu, czeka na kogoś, kto go pokocha, zapewni mu odpowiednią ilość ruchu i aktywności.

Aresik uwielbia piłki, jego ukochaną piłeczką jest niebieska, gumowa, z którą wszędzie chodzi. Do psów nie przejawia agresji, ale bardzo broni swoich zabawek.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.