STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ABI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nieokreślony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji
Kontakt: 798 180 888
19 Sierpień 2019

Abi jest dwuletnią sunią w typie rasy buldog francuski, która razem z drugą sunią Sambą przeszła wczoraj pod opiekę naszej Fundacji.

Bardzo dziękujemy Marcinowi i Adamowi za pomoc w transporcie oraz za opiekę nad psem.

Abi jest sunią przyjaźnie nastawioną, dogaduje się z innymi psami bez problemu.

22 Sierpień 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Marcina, opiekuna z DT Abi:

"Abi to dwuletnia buldożka, która przez pierwsze dwa dni była bardzo smutna, osowiała, chowała się pod łóżko, za stół. Po 2 dniach już jest lepiej. Abi podchodzi, zaczepia do zabawy, nawet dwa razy wskoczyła do łóżka. Niestety Abi najprawdopodobniej ze względu na lęk separacyjny nie zachowuje czystości w domu i załatwia się np., na kanapę.
Bez problemu dogadują się z drugą buldożką rezydentką. Uwielbia wychodzić z domu na spacer i sama podskakuje aby otworzyć sobie drzwi. Abi nie ma problemu z innymi psami na spacerze. Natomiast jest bardzo nieufna do ludzi.
Zna komendy masz, czekać, chodź. W nowym domu przede wszystkim będzie trzeba zwrócić uwagę na zachowanie czystości oraz popracować nad tym, aby Abi zaufała człowiekowi. Chce być non stop w centrum uwagi ale z dystansem."

 

11 Wrzesień 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Marcina, opiekuna z DT Abi:

"Abi przez ostatnie 2 tygodnie zmieniła się nie do poznania. To prawdziwa bulwa francuska z charakteru. Wszędzie jest jej pełno, przy lodówce, w łóżku, uwielbia chodzić na spacery, jeździć autem.
Abi już nie załatwia się w domu. Wariuje z innymi psami, nie ma problemu również z dogadaniem się z innymi zwierzętami na spacerach. Trzeba uważać ponieważ jest zaborcza o jedzenie i bardzo pilnuje miski. Uwielbia pieszczoty, nie odstępuje człowieka na krok. Myślę, że również nadaje się do dzieci. Nie ma w niej żadnej agresji. Abi była u lek. Weterynarii, który zdiagnozował u niej atopowe zapalenie skóry. Jest na karmie super premium, łosoś z ziemniakami."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.