STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BOKS
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
04.01.2010 - Przed końcem roku otrzymaliśmy informację, że Boks znalazł nowy dom.

 

 

W związku z ciężką sytuacją życiową swojej Pani, Boks szuka nowego domu.

Opowieść dotychczasowej Pani:
„ Boks jest u nas od szczenięctwa.
Trudno mi określić, czy potrafi zostać sam w domu na dłuższy czas, ponieważ rzadko zdarzały się takie sytuacje - pozostaje sporadycznie sam w domu, jednak na bardzo krótko - około pół godziny. Zawsze ktoś z nim w domu mógł przebywać, w związku z czym jest do tego przyzwyczajony.
Nie sprawia większych problemów wychowawczych: czasami zdarza mu się skakać na smycz podczas spaceru, a także bardzo serdecznie wita gości - skacze i przynosi wszystkie swoje zabawki. Nigdy natomiast nie miał problemu z zaakceptowaniem nowych, obcych osób - zaprzyjaźnia się z każdym, kto zechce się z nim pobawić.
Przede wszystkim Boks jest jednak trochę leniwym, ciepłolubnym, lubiącym się przytulać bokserem.
Nie umiem określić, jak zachowuje się w stosunku do dzieci - tak się zdarzyło, że w naszej rodzinie od dawna nie było małych dzieci, więc nie miał z nimi bezpośredniego kontaktu. W stosunku do dzieci, które czasami podchodzą do niego w trakcie spacerów, zachowuje się poprawnie, tak jak do pozostałych osób.
Co do kontaktów z innymi psami, Boks wydaje się nie zauważać większości psów, podobnie reaguje na koty - nie zwraca na nie większej uwagi.
Z niektórymi psami z otoczenia jest zaprzyjaźniony - podczas spacerów "witają się", bardzo się lubią. Natomiast niektórych - zwłaszcza większych od niego (jednak nie wszystkich) - bardzo nie lubi, szczeka na nie. Trudno powiedzieć, jak zachowałby się, gdyby nie był na smyczy.
Boks nie przechodził żadnych chorób, nie był poddawany żadnym zabiegom.”
04.01.2010
Przed końcem roku otrzymaliśmy informację, że Boks znalazł nowy dom.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.