STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PALIS
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
10.01.2010 - Palis ma dom.

 

 

Palis - wychudzony i wystraszony - wpadł na posesję dobrego człowieka. Pies miał na szyi parciany, obdarty, przyczepiony prawie na stałe pasek. Możemy się tylko domyślać, jaki do tej pory był jego los. Bokser wyglądał tak, jakby biegł po nowe, lepsze, u boku kochającego Pana życie.

Niestety Palis nie mógł zostać u swojego opiekuna na zawsze. Porozwieszane ogłoszenia pozostały bez odzewu - psa nikt nie szukał. W tym czasie tymczasowy pan wykarmił psa, pomógł mu stanąć na nogi, a następnie poprosił schronisko o pomoc w znalezieniu mu wspaniałego domu.

 10.01.2010
Otrzymaliśmy informację, że Palis pojechał do nowego domu.

10.02.2011

Otrzymaliśmy informację, że Palis niestety wrócił do schroniska i ponownie szuka domu.

12.02.2011

Do Palisa usmiechnęło się szczęście :-) pies zamieszkał u Pani Ani na Mazurach.

Relacja z nowego domu:

" Noc minęła nam bardzo spokojnie, Palis grzecznie spał na swoim posłaniu. Jesteśmy mile zaskoczeni jego zachowaniem, a jednocześnie cieszymy się, że od razu próbuje nawiązać z nami kontakt.
Już chodzi sam po całym mieszkaniu, kładzie swój ogromny pyszczek nam na kolana i czeka na głaskanie. Nadal się boi, ale coraz częściej wychodzi ze swojego posłania i zwiedza domowe kąty, ogonek merda cały czas, reaguje jak tylko ktoś się do nieg odezwie.
Na spacerku jest bardzo grzeczny, wszystko musi powąchać, ale ogólnie trzyma się blisko pana i nie szarpie już tak, właśnie był w lesie na dłuższym spacerku.
Panicznie boi się psów, nawet tych malutkich ...
Dzieci bardzo go plubiły, a on też chętnie do nich podchodzi, a co najważniejsze, że juz nie chodzi z podkulonym ogonem i czuje się coraz pewniej w naszym mieszkaniu i nie mamy zamiaru go nikomu oddać ,to jest nasza duuuuuuża maskota."

18.03.2011

Dostaliśmy kolejnego maila z nowego domu Palisa:

"Minęło już trochę czasu odkąd Palis jest u nas...to typowy domowy kociak, nie szczeka z byle powodu, nie interesują go goście, tylko w nocy szczeka jak coś usłyszy ,ale rzadko się to zdarza.
Uwielbia swojego pana - co widać na fotkach.
Podchodzi i prosi o głaskanie szturchając pyskiem..jest zagorzałym piłkarzem i uwielbia grać w piłkę.
Nie trawi innych zwierząt w pobliżu pana.
Teraz to już nie ten sam psiak z podkulonym ogonem...,chodzi wyprostowany przez co wydaje się większy niż na początku.
Jest bardzo wesoły, ciągle merda ogonem i chętnie się bawi, już nie reaguje na nieznane odgłosy.
Śpi w pokoju przy łóżku pana i nie da się gdzie indziej przenieść, powoli wszystkiego się uczy, jest coraz mądrzejszy i coraz bardziej ufny."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.