STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CHARLIE
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
10.01.2010 - Charlie ma dom

 

 

15.12.2009r.
Gdy dowiedzieliśmy się, gdzie przebywa Charlie, nie było czasu do namysłu - bokser był w jednym z tych miejsc, z których psy trzeba zabierać jak najszybciej.

I tak Charlie trafił pod naszą opiekę - w weekend pojechał do hotelu.

Minęło zbyt mało czasu, aby Opiekunowie Charliego mogli w pełni opisać charakter psa - muszą go lepiej poznać.
Dotychczas jednak bokser dał się poznać jako przyjacielsko nastawiony "przylepa", spragniony czułości i kontaktu z człowiekiem.


28.12.2009 r.
Charlie wciąż czeka w hotelu na nowy dom:
"To najbardziej otwarty i kontaktowy bokser, jakiego mieliśmy do tej pory w hotelu. Jest niezwykle przyjacielski i kompletnie bezproblemowy. Szybko się uczy.
Cały czas pragnie i szuka kontaktu z człowiekiem.
Byłby idealnym przyjacielem rodziny z dziećmi, gdyż ma niesamowitą pozytywną energię i nie wykazuje zachowań agresywnych.
Charlie może mieć jedynie problem z dogadaniem się z samcami dużych ras, jednak dopóki inny pies go nie zaczepi, sam nie przejawia chęci konfrontacji."10.01.2010
Charlie pojechał do nowego domu.

20.01.2010
Charlie mieszka w swoim domu już prawie 2 tygodnie. Otrzymaliśmy trochę wieści od niego i parę zdjęć -widać, że bokser jest szczęśliwy!

"Charlie jest kochany. W domu zachowuje się spokojnie, jest grzeczny. Taka przylepa, jak go określił poprzedni opiekun. Potrzebuje ciepła. Natomiast na spacerze tryska energią i trudno go utrzymać na smyczy. Jest nadzwyczaj czujny i ciekawy wszystkiego. Rwie się do napotkanych psów i kotów. Musi się oswoić z otoczeniem. Gdy zostaje sam, jak na razie piszczy i z utęsknieniem czeka przy drzwiach. Widocznie bardzo boi się samotności.
W mieszkaniu aniołek, a na dworze diabełek.
Charlie jest naprawdę kochany i daje Nam wiele radości. Szkoda, że moja żona nie może się z nami radować. Zna Charliego tylko z opowiadań. Wszyscy liczymy, że za niedługo, pozna go osobiście i przytuli."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.