STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
OLLIE
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
30.01.2010 - Ollie ma dom

 

 

Ollie jest córką Demi i tak samo jak jej matka spędziła życie w kojcu, w budzie. Ostatnie tygodnie obie spędziły uwiązane na łańcuchu.
Ollie jest drobną suczką, którą rozpiera energia, jest chętna do zabawy. Bez problemu nawiązała przyjazną relację z nieznajomym psem. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi.
Ollie przeszła podstawowe badania, a także USG narządów rozrodczych, które wykazało przerost błony śluzowej macicy i torbielowate zmiany jajników. Chwilowo suczka jest leczona antybiotykiem, a za ok. 3 tygodnie przejdzie zabieg sterylizacji.


25.07.2009r.
Wieści z hotelu.
Ollie nauczyła się czystości i nie załatwia się już w domu.

Jest bardzo żywiołowa i przytulaśna, potrafi się cieszyć całą sobą, wiecznie uśmiechnięta i skora do zabawy potrafi rozbawić „myślicielkę” Demi. Ślicznie, chociaż jeszcze nieporadnie i delikatnie bawi się zabawkami.

Ollie nie odstępuje na krok swojej opiekunki. Biega i skacze za nią wszędzie.
Między nią i matką nie ma żadnych konfliktów, nawet o jedzenie. Suczki są nierozłączne:
„Mam dwie śliczne bokserki, chociaż wydaje mi się, jakbym miała jedną: dziewczynki są malutkie, w dodatku wszędzie chodzą razem, robią dokładnie to samo, stąd złudzenie, że stanowią jedność. (…) nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mogłyby zostać rozdzielone.”30.01.2010r.
27.01.2010 dla wszystkich osób zaangażowanych w pomoc Demi i Ollie oraz dla Fundacji był bardzo ważnym dniem. Dzięki determinacji Wolontariuszki nasze podopieczne - Demi i Ollie przejechały kawał Polski do nowego wspólnego domu. Matka i córka, które spędziły pięć lat uwiązane przy budach obok siebie, nigdy nie będą musiały się rozstawać.
Po przyjeździe do nowego domu bokserki zwiedziły i obwąchały każdy kąt, wszędzie musiały zajrzeć. Potem zajęły się oczarowywaniem właścicieli. Przytulały się, całowały i bawiły.

Dzięki tymczasowej opiekunce Demi i Ollie nauczyły się wszystkiego, co domowe psy powinny umieć: utrzymywać czystość, żyć w domu, chodzić na spacery, lubić ludzi.
Serdecznie dziękujemy też darczyńcom, którzy przez ponad pół roku opieki nad Demi i Ollie pokrywali większość kosztów ich utrzymania.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.