STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KAWA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
05.02.2010 - Kawa ma swój dom

 

 

 

30.12.2009
Kawa to jedno z ośmiu szczeniąt uratowanych razem z ich matką - Mufą. Trafiła do hotelu w wieku około trzech tygodni. Opiekunki zadbały o jej prawidłową socjalizację – z ludźmi, dziećmi oraz zwierzętami. Kawa jest wesoła i odważna, dzięki czasowi poświęconemu jej w hotelu także bardzo kontaktowa i nastawiona na człowieka.

Suczka jest już zarezerwowana. W nowym domu będzie miała na imię Luna.
05.02.2010
Do Kawy uśmiechnął się los - zamieszkała w nowym domu. Czekamy na relację i zdjęcia od nowych Państwa suczki.
Powodzenia!

04.03.2010
Dostaliśmy list od Państwa Kawy - Lunki z nowego domu:
"Witam,
Przesyłamy zdjęcia Luny z nowego domu:)
Suczka jest rewelacyjna. Bardzo szybko się uczy i... rośnie. W przyszłym tygodniu czeka ją ostatnia dawka szczepień. Jest zdrowym, wesołym szczeniakiem, choć miasto jest dla niej wciąż dużym wyzwaniem. Na każdym spacerze aktywnie szuka kontaktu z innymi młodymi psami. Bawi się z nimi cudownie i bardzo się cieszy z wiosny:)
Pozdrawiamy z domu w Świdnicy.
Marta, Bartek i Luna:)"
14.03.2010
Jeszcze pod opieką naszej fundacji, podczas pobytu w hoteliku, Luna nauczyła się bawić z psami różnych ras i wielkości. Teraz, w domu stałym, jej przyjazny charakter i otwartość na kontakty z innymi psami jest atutem na spacerach: suczka szaleje zarówno z psami wielkości yorka, jak i dwa razy większymi od siebie owczarkami.04.09.2010r.

Dostaliśmy kolejny list z domu Lunki:

"Miło nam poinformować, że Luna (zwana przez niektórych Lucną;) ukończyła kurs posłuszeństwa podstawowego zdając egzamin końcowy. Suczka ma się dobrze, jest zdrowa, ma świetną kondycję. Waży prawie 25kg i przestała już rosnąć. Nadal jest lękliwa ale coraz lepiej uczy się radzić sobie w trudnych sytuacjach. Bardzo dużo mnie nauczyła:) Byłyśmy także na wakacyjnym obozie szkoleniowym ALTO 2010. Tego lata Lucy polubiła pływanie. Myślimy aby wiosną zacząć ćwiczyć frisbee i agility. Na razie jest jeszcze za młoda ale powoli poznaje niektóre przeszkody i czasami bawimy się frisbee."

 

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.