STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
AMI
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
05.02.2010 - Ami znalazła dom

 

 

21.01.2010 r.
Ami to kolejna nieszczęsna ofiara pseudohodowli. Wyeksploatowana, z sutkami do ziemi, trafiła do schroniska z gromadą szczeniąt. Małe szybko znalazły domy. Bokserka jest przeziębiona i bardzo osłabiona. W czasie karmienia "właściciel" nie zapewnił jej odpowiedniego pożywienia. Dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok jej losu. W schronisku miała małe szanse na odzyskanie sił i powrót do zdrowia.
Ami jest dość drobna, możliwe że to efekt złego odżywania w przeszłości. W Domu Tymczasowym mieszka razem z Denisem, innym naszym podopiecznym. Razem śpią i pomału zaczynają się ze sobą bawić.
Sunia kocha przebywać blisko ludzi, dlatego w nocy lubi wślizgnąć się do łóżka. Zachowuje czystość w domu, uczy się grzecznie chodzić na smyczy. Bardzo grzecznie podróżuje samochodem, Jest urocza i bardzo inteligentna. Nie da się nie uśmiechnąć, gdy się na nią patrzy.
Szukamy dla Ami odpowiedzialnego domu. Przed adopcją bokserka zostanie wysterylizowana.


05.02.2010
Ami długo nie czekała na swoich ludzi, w niedzielę nowa rodzina przyjechała po nią wraz z bokserem rezydentem. Olbrzymi, piękny White okazał się być wyjątkowym gentlemanem i podporządkował się prawie 3 razy mniejszej suczce. Widok dwóch bawiących się bokserów był niesamowity.

Ami bez problemu wskoczyła do samochodu i widać było, że czuje, że jedzie po nowe życie. W domu oczywiście od razu zaopiekowała się kanapą, aby nie świeciła pustką.:)
I jak to mówi jej nowy, mały pan "jest słodka jak cukierek" i rozczula wszystkich wokół :)


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.