STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LOLA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
04.02.2010 - Lola ma dom

 

 

17.12.2009r.
Lola jest jednym z dzieci uratowanej przez nas Mimi.
Z początku pobytu w hotelu suczka była bardzo nieśmiała. Teraz to ona jest odważniejsza od brata. Lola uwielbia się bawić w przeciąganie i tarmoszenia zabawek.

Relacja Opiekunów:
"Apetyt na jedzenie i na zabawę ma bardzo duży. Jest otwarta na świat i na człowieka."
21.01.2010
Lola od tygodnia mieszka w domu tymczasowym w Warszawie z dwoma bokserami rezydentami. Od początku wprowadza swoją zasadę, że należy się bawić bez chwili przerwy. Rezydenci, skądinąd młode i energiczne psy, z trudem dają kondycyjnie radę smarkuli.

Lolka mimo młodego wieku stara się za wszelką cenę zachować czystość w domu.

Jeśli przypilnuje się jej, by wyjść na spacer po tym, jak się przebudzi, suczka nie robi w domu nawet siusiu. W ciągu doby zdarzyły jej się tylko dwie wpadki - ale to z powodu szalonej zabawy z Maxem i Korą :)

Suczka jest dobrze zsocjalizowana. Z zaciekawieniem przygląda się przechodniom na ulicy, odważnie podchodzi do innych psów, dziś odwiedziła też dwa znajome koty, ale one nie chciały się bawić z Lolą :(04.02.2010
Lola zamieszkała w nowym domu w Warszawie - raptem dwie ulice od swojego brata Bzika (w planach są wspólne spacery). Państwo przywitali ją bardzo serdecznie. Na suczkę już czekała cała wyprawka - dobra karma, zabawki i wszystko co jest potrzebne dla takiego malucha.
Do nowego domu Lola wkroczyła dzielnie. Od razu spodobał jej się dywan. Pierwsza noc minęła spokojnie, a suczka zbudziła państwa na spacer o 5 rano. Po powrocie uznała, że dzień rozpoczął się na dobre i postanowiła zachęcić państwa do zabawy, podgryzając ich delikatnie w stopy ;)
Na spacerach Lola bez przerwy szuka kompanów do igraszek. Odważnie bawi się z psami sporo większymi od siebie. Bez trudu powala je na śniegu :) Ciekawe, co też wyrośnie z małej Loli...


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.