STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NUGAT
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
27.02.2010 r. Nugat ma już swoją rodzinę :)

 

 

 

30.12.2009
Nugat to jedno z ośmiorga szczeniąt Mufy. Trafił pod naszą opiekę w listopadzie, w wieku około trzech tygodni. W hotelu został prawidłowo zsocjalizowany – miał kontakt z ludźmi, dziećmi, innymi psami i kotami.

Nugat to "żywe srebro". Nie ma dla niego przeszkód i nic nie jest straszne. Wszystkiego jest ciekawy, wszędzie wejdzie, wszystko musi zobaczyć.
Był największy w miocie.

Jest odrobaczony i zaszczepiony. Gotowy do adopcji.

14.01.2010
Wrodzona ciekawość pcha Nugacika w najgłębsze zaspy. Z suczką - rezydentką i innymi psami w hotelu ćwiczy trudną składnię psiego języka. Doskonale opanował już psi ukłon - zaproszenie do zabawy ;)
08.02.2010
Nugat zamieszkał w domu tymczasowym z dwoma bokserami - rezydentami. Psy traktuje z lekką rezerwą - są za duże i chyba zbyt energiczne jak dla szczeniaka. Na wszelki wypadek, gdy podchodzą, malec okazuje im uległość. Nugat jest bardzo pojętny - chodzenie na smyczy opanował w ciągu... dwóch spacerów.
Puszczony luzem znakomicie reaguje na przywołanie. Jest zaciekawiony otaczającym go światem, ludźmi, dziećmi, psami i wszystkim, co tylko na spacerze można spotkać.
W domu uwielbia być blisko tymczasowych opiekunów. Sprawdza, co też takiego ciekawego robią.
Jest uczony zostawania w klatce oraz zachowywania czystości w domu. Ta druga umiejętność pierwszego dnia sprawiała mu dużą trudność, ale już trzeciego dnia rano wyczekał z załatwianiem swoich potrzeb aż do spaceru.
27.02.2010
Nugat od środy, 24 lutego, mieszka w nowym domu. Serca swoich nowych właścicieli zawojował już pierwszego wieczoru.
Ma też do towarzystwa dwa koty, które na razie nie są zachwycone obecnością szczenięcia. Na szczęście mały ma optymistyczne nastawienie do świata, więc wciąż próbuje się im przypodobać. Zaczepia je do zabawy, robi psie ukłony. Koty patrzą na niego coraz bardziej łaskawie - już nie prychają przy każdym spotkaniu :)
Już drugiego dnia po adopcji Nugat odwiedził weterynarza, gdyż jest przeziębiony. Mamy nadzieję, że szybko powróci do zdrowia.

30.08.2010r.

Dostaliśmy list z nowego domu Nugata:

"Witam serdecznie!

Po tak długim czasie wypada napisać kilka słów o dawnym podopiecznym!  Jack(dawniej Nugat) jest przecudnym pieskiem nie sprawiającym kłopotów. Nie niszczył mebli i jak na swój wiek jest karny. Stał się moim wielkim przyjacielem!! Urósł jak na drożdżach. Zaczepia koty, które go zaakceptowały, ale jest dla nich za dużym kompanem do zabawy. Przesyłam kilka zdjęć."

 

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.