STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
AGA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany
29.03.2010 - Aga ma dom

 

 

17.03.2010r.
Obecni właściciele Agi, nie są w stanie zapewnić jej właściwej opieki, w związku z czym suczka szuka nowego domu.

Aga jest cudowną bokserką nie tylko z wyglądu, ma też "bokserowy" charakter: uwielbia biegać i bawić się, jest wspaniałą, oddaną towarzyszką człowieka.
Suczka zna komendy: "siad, leżeć, daj łapę".29.03.2010
W weekend Aga zamieszkała w nowym domu, gdzie w szaleństwach towarzyszy jej bokser rezydent. Dostaliśmy już list od jej nowej Rodziny:

"Witamy,
W załączniku przesyłamy zdjęcia naszych bokserków.
Zauważyliśmy, że jednym z ulubionych miejsc Agusi jest kuchnia, lubi sobie siedzieć koło piekarnika, kiedy my gotujemy.
Już jej humor powrócił, macha wesoło ogonkiem, "ustawia" Lorda [boksera rezydenta, przyp.red.] i powrócił jej apetyt: zjadła ze swojej jak i z Lorda miski. Bawili się już razem w ogrodzie, co widać na załączonych zdjęciach i teraz sobie odpoczywają.

Na ten moment Aga jest jedynym bokserem jakiego znamy, który nie wchodzi na tapczan tylko kładzie się i odpoczywa na kocyku na podłodze. Ale napewno już wie, że teraz już będzie wszystko dobrze.
Pozdrawiamy serdecznie,
Arek i Asia oraz Lord i Aga."


13.06.2010r.
Dostaliśmy bardzo miły list od Właścicieli Agi:


Witamy serdecznie.
Zaczął się trzeci miesiąc jak Agula jest z nami, a mamy wrażenie, że jest z nami od dawna. Aga ma się dobrze, apetyt jej dopisuje i chęci do zabawy ma zawsze. Ostatnio nastał czas upałów, więc w ciągu dnia jedynie przemieszcza się pomiędzy fotelem stojącym w ogrodzie do domu na zimną posadzkę i odwrotnie (stary fotel rozkładany wynieślimy na zewnątrz w celu wyrzucenia, ale psy nie mogły się z tym pogodzić i postanowilismy go im zostawić na dworze, żeby miały miejsce do wygodnego wylegiwania się), a wieczorem jak tylko robi się chłodniej to zaczynają się szaleństwa: biegi, zabawy i brojenie z wiernym kompanem do zabaw, Lordem. Chyba już Agula w pełni się zaklimatyzowała i przejawia cechy dominatorki w domu - Lord już nie ma "swojego" zdania. Jak tak patrzymy na nią kiedy bawi się,cieszy na nasz widok kiedy wracamy z pracy, nawet jak broi czy nie da nam w spokoju zjeść (przecież to nasz obowiązek z nią się podzielić jedzeniem co daje nam bardzo głośno do zrozumienia) to wiemy, że adopcja Aguli była jedną z najlepszych naszych decyzji - wprowadziła wiele radości i śmiechu do naszego domu.
Pozdrawiamy.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.