STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BEJ
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: (DS) Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

22.01.2010r.
Ze względu na sytuację życiową właścicielki, Bej szuka nowego domu. Jest to energiczny, pełen werwy pan w średnim wieku, ufny i przyjazny wobec ludzi. Każdy znajomy lub obcy, który pojawia się w domu, wzbudza jego ogromną radość i sympatię.
W obecnym domu pies mieszka od szczenięctwa i był wychowywany z dziećmi. W mieszkaniu Bej nie sprawia problemów - jest grzeczny i spokojny, choć nie pogardzi zabawą. Umie sam zostawać w domu i nic wtedy nie niszczy. Bokser toleruje suczki, natomiast nie przepada za psami większymi od siebie.

Relacja obecnej właścicielki:
"Jedyny zabieg, jaki Bej przechodził, to usunięcie narośli z łokcia, która okazała się niegroźna, około trzy miesiące temu.
Zna komendy siad, stój, leży pies, na posłanie, podaj łapę.
Problemy wychowawcze? Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, bo boksery w swojej naturze mają tyle energii i radości, że nie wiem, czy jest to problem wychowawczy, że na przywitanie ze znajomym lub obcym chce skakać i dawać "buzi" ;-)

Jak dla mnie Bej jest bardzo posłusznym i mądrym psem. Można zrobić "z nim" wszystko - zastrzyki, tabletki, czesanie, kąpiele (za którymi nie przepada), itp., a on to wszystko cierpliwie znosi, bez jakiegokolwiek warknięcia.
Nigdy nikomu nie wyrządził krzywdy. Według mnie jest bardzo dobrym przyjacielem. Tylko czeka, żeby go przytulić, pogłaskać, podrapać i porozmawiać."

Bej - przesympatyczny i bezproblemowy - czeka na dobry dom!


24.01.2011

W czwartek 06.01.2011 Bej pojechał do nowego domu do Krakowa :-)
Czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu!

25.01.2011
Dostaliśmy relacje i zdjęcia z nowego domu Beja:
"6 stycznia nasza rodzina się powiększyła - BEJUŚ jest już z nami!
Jest niesamowity! Pomimo swoich skończonych 8 lat, jest tak żywotny i pełen energii i daje nam tyle radości, że brak słów. Jest śliczny i bardzo grzeczny. Bardzo go pokochaliśmy i jest tak, jakby był z nami od zawsze.
Zrobimy wszystko, żeby zapewnić mu godne i szczęśliwe życie.
Mamy kontakt z jego dawną Panią. Bardzo go kochała i dbała o niego.
U nas w domu, BEJOWI miłości na pewno nie zabraknie!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.