STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PAULA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

21.05.2010

Paula ma już swój dom.


 

17.11.2009
Paula znalazła się niespodziewanie pewnego dnia na ganku domu w małej miejscowości. Nikt w okolicy suczki nie znał i nie miał pojęcia, skąd się wzięła. Sądząc po wyglądzie, służyła ona jako maszynka do rodzenia szczeniaków, zarabiając w ten sposób na swojego "pana".

Jest wychudzona, a zęby - mimo że białe - ma bardzo starte. Bokserka jest smutna, zrezygnowana i jakby zmęczona tym, co ją spotkało w życiu. Dopiero na spacerze po dłuższej chwili suczka pokazała trochę ze swej bokserzej natury: rozweseliła się. Paula jest łagodna, nie sprawia problemów. Przyjaźnie reaguje na ludzi.

 14.12.2009 r.
Paula zamieszkała w domu tymczasowym, gdzie jest zwana Bułą.

Relacja z domu tymczasowego:
"Przedwczoraj byłyśmy z Bułką ściągnąć szwy - o mamo, jaka grzeczna dziewucha - lekarz mógł ją kłaść, stawiać, podnosić, zaglądać w zęby, po prostu wszystko, a ona nawet nie mrugnęła!
Buła się coraz bardziej otwiera, z Fuką [suczką rezydentką] biegają po polach i bawią się razem. Ochotę na spacery ma już tak ogromną, że jak widzi smycz, to ją przynosi (a na początku musiałam znosić suczkę na dwór, a ona po króciutkiej toalecie ciągnęła jak szalona do domu).
Apetyt ma też coraz większy :-)
Poza tym jest strasznie przytulasińska, cały dzień mogłaby siedzieć na kolanach i się miziać. Z Fuką zostają też we dwie grzecznie w domu, śpią też razem :-)"Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.