STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ALBIN
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

27.09.2008r. Albin znalazł na zawsze swojego człowieka.

 

 

23 sierpnia udało się wyciągnąć ze schroniska w Lublinie białego bokserka. Stan jego zdrowia wymagał akcji błyskawicznej. Pies ma bardzo chore oczy, jedno z dużą naroślą, jest głuchy i jest wnętrem. W schronisku nie miał szans.

Białasek-Albin przyjechał do domu tymczasowego do Warszawy. Jego nowi opiekunowie mają adoptowanego boksera Batona i postanowili pomóc kolejnemu psiakowi ze schroniska dając mu dom tymczasowy.

Relacja z domu tymczasowego:
"Białasek (przez tatę nazwany Albin) biega z piłką i kijkiem, i wariuje z Batonem. Dogadują się dobrze, kiedy trzeba Baton sprowadza go do parteru. Jeden drugiemu sprawdza po jedzeniu miskę, czy na pewno jest pusta. Albin na krok nie opuszcza taty, który uczy go siadać i podawać łapę. Wydaje mu się, że na niektóre dźwięki pies reaguje.
Białasek powoli się wycisza i uspokaja. Już nie biega jak fajtłapa, potykając się o własne łapy - ładnie porusza się i galopuje."

DT umówił już wizytę w klinice okulistycznej.

18.09.2008r.
Albin ma w obu oczach wypadnięte gruczoły trzeciej powieki. W poniedziałek przejdzie zabieg, dzięki któremu wrócą one na swoje miejsce. W czasie wizyty u pani okulistki Albin był grzeczny, choć próbował całusem odwdzięczyć się za badanie.

24.09.2008r.
Albin już jest po operacji. Gruczoły trzeciej powieki sa już na swoich miejscach. Albin czuje się świetnie. Podbił serca wszystkich w klinice.

Dziękujemy bardzo dr Warzecha i dr Garncarzowi za serce okazane naszemu podopiecznemu.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.