STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BAKS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.09.2008r. Baks zamieszkał w nowym domu.

 

 

Baks pierwszy raz trafił do schroniska w 2007r. Spędził tam cały rok.
W marcu 2008r. usmiechneło się do niego szczęście - pojechał do nowego domu.
Niestety, po pięciu miesiącach nowi właściciele zwrócili psa do schroniska. Nie umieli poradzić sobie z żywiołowym, młodym, trochę upartym i krnąbrnym bokserem.

Tak opisuje Baksa wolontariuszka :
„Okazało się, że Baks to „duży szczeniak”, który na widok człowieka cieszy się,szaleje, skacze, ma niespożyte pokłady energii i potrzebuje dużej ilości ruchu, musi się wybiegać. Nowy dom nie mógł mu tego zapewnić…”

Dzięki Dobrym Ludziom i determinacji Mariee, wolontariuszki z Lublina, Baks został umieszczony u szkoleniowca, pana Darka Ornala w Ośrodku Szkolenia Psów i Dogoterapii "Aport".
Opinia p.Darka o Baksie:
„Baks to normalny, żywiołowy jak przystało na tę rasę pies. Chętnie współpracuje, szybko się uczy. Nie sprawia większych problemów.”

Baks będzie wspaniałym kompanem dla osoby, która zna potrzeby bokserów, lubi aktywny tryb życia, potrafi zapewnić swojemu psu spacery i zabawę. Nowy dom będzie mógł korzystać z porad szkoleniowca i otrzyma instruktażowe DVD – jak należy pracować z Baksem.

20.09.2008r.
Dzisiaj o 16.00 Baks trafił do nowego domu. Mamy nadzieję, że tym razem zostanie tam do końca życie i będzie bardzo szczęśliwy ze swoja nową rodziną.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ten młody, zdrowy pies, znalazł swojego człowieka!

05.10.2008r.
Baks jest radością swoich nowych właścicieli.
Z ich relacji wynika, że Baks szybko się uczy, jest posłuszny i chętny do współpracy. Cieszymy się razem z nimi i czekamy na dalsze wieści.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.