STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LADY
Wiek: 3-5
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Tęczowy Most
27.04.2010r.

W zeszłym tygodniu sunia przyjechała do swojego nowego domu w Warszawie.

12.04.2010r.
Suczka została znaleziona 06.04.2010 w Inowrocławiu. Bokserka uciekła do bramy przed sforą psów, które goniły ją z powodu cieczki. Nieduża i wychudzona suczka była bardzo spragniona i wyczerpana. Nie wiadomo jak długo się błąkała, wiadomo natomiast, że jest bardzo słodka i "całuśna", wdzięczna za każdą miskę jedzenia i wody.

31.05.2010r.
Dostaliśmy zdjęcia z domu Lady.

13 Kwiecień 2017

Dostaliśmy bardzo smutną wiadomość z domu Lady. Sunia przeszła za Tęczowy Most pozostawiając swoją rodzinę w ogromnym smutku.

Relacja Pani Eli:

"Witam! 

Wczoraj za Tęczowy Most przeszła Lady (adoptowana w kwietniu 2010). Spędziłyśmy z nią 7 wspaniałych lat. Nie można sobie wyobrazić lepszego towarzysza, niż było nam dane mieć. Miałyśmy ogromne szczęście, że trafiłyśmy na nią. Lady zawsze była żywym i wesołym psem. Była niezwykle mądra, czasami miałam wrażenie, że rozumie więcej, niż ja.

Niestety dwa tygodnie temu dostała pierwszego ataku padaczkowego, próbowaliśmy z lekarzem walczyć o nią, dostała leki. Przez chwilę wydawało się, że będzie dobrze, że jeszcze z nami zostanie. Niestety po ostatnim ataku nie udało jej się dojść do siebie... Całą sobotnią noc była nieswoja, w niedzielę już tylko leżała, nie jadła, nie piła, przy każdej próbie podniesienia się dostawała drgawek. Walczyła, próbowała, ale to było silniejsze. Nie reagowała na wołanie, nie mogła wyjść na spacer. Większość czasu spała. W poniedziałek sytuacja wyglądała tak samo. Dlatego, żeby nie cierpiała podjęliśmy z lekarzem decyzję o uśpieniu... Nie było łatwo, ale trzeba było to zrobić dla jej dobra.

Zostawiła po sobie ogromną pustkę, ale mam nadzieję, że teraz już nie cierpi i bawi się radośnie z psimi przyjaciółmi, których spotkała po drugiej stronie.

Elżbieta

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.