STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MILKY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

23.05.2010r.

Milky zostaje na zawsze w domu tymczasowym.

 

05.05.2010r.
Milky trafił do schroniska w marcu. Źle się w nim czuje - jest smutny i apatyczny. Bokser jest już wykastrowany, może w każdej chwili jechać do nowego domu.10.05.2010r.
Milky jest już pod opieką naszej Fundacji.
Na poczatku psiak był mocno zestresowany, ale po jakimś czasie zaczął zachowywać się jak typowy bokser. W samochodzie był bardzo grzeczny, spał albo siedział i patrzył przez okno.
W domu tymczasowym przywitał się bardzo wylewnie ze swoimi opiekunkami, zwiedził i obwąchał wszystkie kąty, po czym zabrał się do jedzenia.

Dziękujemy Dyrektor schroniska i pracownikowm za to, że czekali na reprezentantów naszej Fundacji po godzinach pracy schroniska, żeby dopełnić formalności i przekazać Milkiego pod naszą opiekę.


23.05.2010r.

Dom tymczasowy Milkiego przekształcił się w dom stały:) Oto pierwsza relacja z jego prawdziwego domu już na zawsze:

Witamy serdecznie :)
Chciałyśmy dostarczyć nowe wiadomości o Milky :) Już się do nas przyzwyczaił i zadomowił się w domku. Na poczatku nie szczekał, nie reagował na ludzi, którzy przechodzili przez korytarz. Nie bał się jednak ludzi ani psów. Jednak bardzo brakowało mu miłości. Co chwilę przychodził się przytulać i spał w swoim posłaniu bez problemu. Poszłyśmy również do weterynarza na rutynową kontrolę. Dostał jeszcze antybiotyk i tabletki na odrobaczenie. Tak to Milky jest zdów jak ryba:))
Po paru dniach poczuł się już jak stały domownik. Zaczął szczekać, bronić domu. Bardzo lubi szaleć z zabawkami. Był niestety na początku problem z tego względu iż warczał na nas wówczas gdy miał przy sobie zabawkę. Bał się, że mu zabierzemy i nie oddamy. Jednak gdy mu parę razy wpadła pod sofę i musiałyśmy mu wyjąć to przekonał się iż mu ją oddamy:))
Przez ostatnie dni walczyłyśmy z nim o to iż stał się agresywny do ludzi i psów. Jednak po interwecji córki, Milky już tak agresywnie do ludzi nie wyskakuje :) Jest jeszcze problem z psami ale mamy nadzieję, że będzie wszystko w porządku. Jutro idziemy do weterynarza bo Milky ma problem z uszami. Bardzo go bolą, w nocy się budzi i piszczy. Sprawdzimy czy nie ma przypadkiem grzybicy w uszach. Tak to pies jest po prostu cudowny. Jest cichy- nie ma psa po prostu w domu :) Bardzo lubi długie spacery, dostawanie przysmaków za wykonanie prawidłowo zadania. Uwielbia wygrzewać się na balkonie! Miska z jedzeniem stoi cały czas - sam sobie reguluje posiłki :) MILKY JEST PRZEUROCZY, BARDZO GRZECZNY W DOMU, NIE BAŁAGANI, NIE ROZRABIA I NIE NISZCZY GDY NIE MA NAS W DOMU! Bardzo się cieszymy, że właśnie on trafił pod naszą opiekę.

17.08.2011

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia z domu Milky:

" Witamy :) chciałabym dostarczyć nowych wieści od Milkyego :)
U Nas wszystko w porządku. Milky chowa się dobrze, jest szczęśliwy, bezpieczny, a przede wszystkim kochany. Jak na boksera przystało - cieszy się cały sobą z niewielkiej nawet rzeczy. Jest rozpieszczony, ale jak trzeba to potrafi być poważny.To już półtora roku jak u nas mieszka i cieszy się życiem. Mamy nadzieję, że ludzie chętnie przygarną i będą przygarniać psiaki ze schronisk, gdyż nie ma większego szczęście jak widok wdzięcznego, zadowolonego psiaka! Przesyłamy również parę zdjęć Milkyego.
Pozdrawiamy."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.